Trwa ładowanie...

Jula odchodzi z "M jak miłość". Rozwód to dopiero początek zmian w jej życiu

Jula Fabiszewska przechodzi teraz trudny okres. Rok 2018 z pewnością zapamięta na długo. Najpierw się rozwiodła, teraz odchodzi z ulubionego serialu Polaków - "M jak miłość".

Share
Jula odchodzi z "M jak miłość". Rozwód to dopiero początek zmian w jej życiu
Źródło: Facebook.com
d3jebx6

Jula Fabiszewska w serialu "M jak miłość" wciela się w postać Pauliny, czyli opiekunki małego Szymka. Jak się okazuje, jesienią już najprawdopodobniej nie zobaczymy tej postaci w produkcji. Wszystko wskazuje na to, że Jula pożegna się z serialem.

- Nie mam konkretnych informacji. Wiedziałam, że to będzie krótka przygoda. Fantastycznie to wspominam. Aktorka ze mnie żadna. Próbowałam... Chociaż gdyby była jakaś gangsterska rola do zagrania, to czemu nie - podsumowała gwiazda.

d3jebx6

Jula dołączyła do obsady na początku 2018 r. Bohaterka, którą zagrała młoda wokalistka, przyjechała do Warszawy, by zacząć studia z biotechnologii. Potem podjęła pracę jako opiekunka, odpowiadając na ogłoszenie Marcina (Mikołaj Roznerski)
.

W życiu Fabiszewskiej ostatnio sporo zmian. Kilka dni temu wyszło na jaw, że wokalistka rozwiodła się ze swoim mężem. Para była 8 lat po ślubie. Gwiazda powiedziała "tak" w wieku zaledwie 19 lat.

ZOBACZ TAKŻE: Zadowolona Jula wychodzi z "Pytania na Śniadanie"

d3jebx6

Podziel się opinią

Share
d3jebx6
d3jebx6