Trwa ładowanie...
d7lovf6

W "M jak miłość" chcą wypełnić pustkę po Lucjanie. Oto, kto go zastąpi

Jedni odchodzą z obsady serialu, inni przychodzą. Do "M jak miłość" po wakacjach dołączy Stefan Friedmann. Jego obecność w tasiemcu najprawdopodobniej będzie próbą wypełnienia pustki, którą pozostawił po sobie Witold Pyrkosz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Grabinie pojawi się nowy bohater.
W Grabinie pojawi się nowy bohater. (Materiały prasowe)
d7lovf6

"M jak miłość" jest flagowym serialem TVP, który przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów. Fani tasiemca bacznie obserują losy swoich ukochanych bohaterów. Jedną z głównych i najbardziej lubianych postaci grał Witold Pyrkosz, który swoją śmiercią pozostawił po sobie wielką pustkę. Pyrkosz w "M jak miłość" grał Lucjana, najstarszego z rodu Mostowiaków. Niezwykłą werwą do życia rozkochał w sobie widzów. Niestety, legendarny aktor zmarł 22 kwietnia 2017 r. Okazuje się, że... jesienią w nowych odcinakach serialu u boku serialowej Barbary (Teresa Lipowska) pojawi się tajemniczy mężczyzna.

W serialu po wakacyjnej przerwie pojawi się nowy bohater. Józef Modry (Stefan Friedmann) podobno sporo namiesza w życiu pogrążonej w żałobie Basi. Jak informuje "Świat Seriali" przyjedzie do Grabiny, ponieważ będzie chciał dowiedzieć się czemu Barbara zrezygnowała z kursu języka angielskiego, na którym poznała właśnie Modrego.

Myślicie, że Józefa i Barbarę połączy wyjątkowe uczucie?

d7lovf6

Podziel się opinią

Share
d7lovf6
d7lovf6