Trwa ładowanie...
na wspólnej

Na Wspólnej odcinek 2715. Natalia wpadnie pod rozpędzony samochód

Wątek kochanki Marka w serialu wzbudził dużo emocji. W jego życiu pojawiła się Natalia Popławska, z którą zdradził swoją żonę Danusię. Produkcja postanowiła jednak, że Popławska zginie.

Share
Na Wspólnej odcinek 2715. Natalia wpadnie pod rozpędzony samochód
Źródło: Materiały prasowe, Fot: materialy prasowe
d2xofs5

W życiu Marka i Danusi sporo się ostatnio działo. Niestety, nic pozytywnego. Idealne małżeństwo pełne uczuć przerwał romans Zimińskiego, którego efektem było dziecko. Całe życie legło w gruzach. Były łzy, rozczarowanie i bolesny rozwód.

Po wielu perturbacjach Marek coraz lepiej dogadywał się z Natalią. Między dawnymi kochankami w końcu pojawiło się prawdziwe uczucie. Oboje odzyskują radość życia. Ale los nie oszczędza Zimińskiego i chyba chce go ukarać. Zobacz, co wydarzy się w 2715. odcinku "Na Wspólnej".

W rozmowie z Magdaleną Drozdek, dziennikarką Wirtualnej Polski, Laura Breszka przyznała, że negatywne postaci nie są lubiane przez widzów. Ponadto często też aktorzy postrzegani są w rzeczywistości przez pryzmat ról, które odgrywają.

d2xofs5

- Dodałam ostatnio zdjęcie na Instagramie, które przestawiało moją serialową bohaterkę u boku Marka Ziemińskiego i ich córki. Wywiązała się dyskusja, w której ktoś uwziął się, że przez takie kobiety jak ja cierpią rodziny. Potem weszłam na profil osoby, która pisała te komentarze. Okazało się, że to jakiś hipster, który pogrywa z innymi i robi sobie tylko żart – opowiadała.

Obejrzyj nowy odcinek "Na Wspólnej".

d2xofs5

Podziel się opinią

Share
d2xofs5
d2xofs5