PublicystykaJoanna Racewicz dostała nową pracę. Od października będzie gwiazdą Polsatu

Joanna Racewicz dostała nową pracę. Od października będzie gwiazdą Polsatu

Joanna Racewicz dostała nową pracę. Od października będzie gwiazdą Polsatu
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

30.08.2018 07:36, aktual.: 30.08.2018 08:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od października dziennikarka będzie gwiazdą Telewizji Polsat. Joanna Racewicz poprowadzi poranek w Polsacie i Polsat News.

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, Joanna Racewicz dołączyła do ekipy porannego pasma "Nowy dzień z Polsat News". Program emitowany jest równolegle na antenie stacji Polsat. Prowadzącymi pozostają Joanna Górska i Beata Cholewińska.

Początkowo rozważano, aby Racewicz została prowadzącą "Wydarzeń" o godz. 22:00. Władze stacji zadecydowały jednak inaczej. Dziennikarka pojawi się na antenie już w październiku.

Głośne odejście z Telewizji Polskiej

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Joanna Racewicz po 20 latach odeszła z Telewizji Polskiej. Od 2016 r. prowadziła "Pytanie na śniadanie", wcześniej była prowadzącą "Panoramy". W marcu dziennikarka zdecydowała się na odejście po tym, jak odsunięto ją od programu śniadaniowego i zarzucono m.in. promowanie produktów w mediach społecznościowych poprzez wykorzystanie marki "Pytanie na śniadanie".

Joanna Racewicz wytłumaczyła, że jej wpisy nie miały charakteru reklamowego, a TVP nie upomniała jej wcześniej ani razu.

- Czekałam na odpowiedź ze strony mojego Pracodawcy, ale ta nie nadchodziła. Nie skutkowały także próby spotkań z Dyrekcją i Przełożonymi. Zamiast dialogu - dziesięć dni później - Telewizja Polska SA opublikowała oficjalne oświadczenie, o którym dowiedziałam się z mediów - napisała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (111)
Zobacz także