WP

Joanna Racewicz dostała nową pracę. Od października będzie gwiazdą Polsatu

Od października dziennikarka będzie gwiazdą Telewizji Polsat. Joanna Racewicz poprowadzi poranek w Polsacie i Polsat News.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Racewicz ma nową pracę
Joanna Racewicz ma nową pracę (ONS.pl)
WP

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, Joanna Racewicz dołączyła do ekipy porannego pasma "Nowy dzień z Polsat News". Program emitowany jest równolegle na antenie stacji Polsat. Prowadzącymi pozostają Joanna Górska i Beata Cholewińska.

Początkowo rozważano, aby Racewicz została prowadzącą "Wydarzeń" o godz. 22:00. Władze stacji zadecydowały jednak inaczej. Dziennikarka pojawi się na antenie już w październiku.

WP

Głośne odejście z Telewizji Polskiej

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Joanna Racewicz po 20 latach odeszła z Telewizji Polskiej. Od 2016 r. prowadziła "Pytanie na śniadanie", wcześniej była prowadzącą "Panoramy". W marcu dziennikarka zdecydowała się na odejście po tym, jak odsunięto ją od programu śniadaniowego i zarzucono m.in. promowanie produktów w mediach społecznościowych poprzez wykorzystanie marki "Pytanie na śniadanie".

Joanna Racewicz wytłumaczyła, że jej wpisy nie miały charakteru reklamowego, a TVP nie upomniała jej wcześniej ani razu.

WP

- Czekałam na odpowiedź ze strony mojego Pracodawcy, ale ta nie nadchodziła. Nie skutkowały także próby spotkań z Dyrekcją i Przełożonymi. Zamiast dialogu - dziesięć dni później - Telewizja Polska SA opublikowała oficjalne oświadczenie, o którym dowiedziałam się z mediów - napisała.

ZOBACZ TAKŻE: Racewicz o swoim synu: "Przynosi szczęście orłom Nawałki"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP