Trwa ładowanie...
d4hay1h

Kto zastąpi Joannę Racewicz w TVP? Jest już wstępny plan

Po tym, jak stacja zawiesiła dziennikarkę za promowanie diety na Instagramie, ta postanowiła odejść z redakcji. Teraz przed nią nowe wyzwania, a na jej miejscu w "Pytaniu na śniadaniu" zasiądzie nowa gwiazda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kto poprowadzi "Pytanie na Śniadanie" za Racewicz?
Kto poprowadzi "Pytanie na Śniadanie" za Racewicz? (ONS.pl)
d4hay1h

O tym, że nie poprowadzi już programu śniadaniowego Joanna Racewicz dowiedziała się z oświadczenia stacji zamieszczonego na oficjalnej stronie TVP. Kilka dni później dziennikarka przesłała do mediów komunikat, że rozstaje się z Telewizją Polską. Przypomnijmy, że redakcja WP Teleshow opublikowała go jako pierwsza.

Racewicz zaznaczyła, że próbowała dojść do porozumienia z władzami stacji, skasowała wszystkie sporne posty, ale na nic się to zdało. W korytarzach TVP od dawna krążą plotki, że jej zwolnienie było tylko kwestią czasu. Teraz pozostaje pytanie, kto zastąpi Joannę Racewicz na kanapie w "Pytaniu na Śniadanie".

d4hay1h

Jak donosi "Party" najprawdopodobniej będzie to Aleksandra Rosiak. Dziennikarka już wcześniej występowała w programie u boku Tomasza Kammela i Łukasza Nowickiego. W 2017 r. prezenterka zaszała w ciążę i musiała zrobić sobie przerwę. Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej wróci do telewizji już niebawem.

Będzie lepsza od Joanny Racewicz?

Aleksandra Rosiak
10-09-2010 Opole
47 KFPP Opole 2010
foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
Aleksandra Rosiak 10-09-2010 Opole 47 KFPP Opole 2010 foto: Daniel Wysocki/ONS (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Racewicz o pracy w "Pytaniu na śniadanie"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4hay1h

Podziel się opinią

Share
d4hay1h
d4hay1h