Trwa ładowanie...
d29gcg4

Joanna Mazur pobiła rekord "Tańca z Gwiazdami". Nikt jeszcze tyle nie zarobił

Joanna Mazur od początku IX edycji "Tańca z Gwiazdami" wzbudzała ogromne emocje. Niewidoma uczestniczka wygrała Kryształową Kulę i 100 tys. zł, ale już sam udział w programie zagwarantował jej potężny zastrzyk gotówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Mazur zarobiła milion na "Tańcu z Gwiazdami"
Joanna Mazur zarobiła milion na "Tańcu z Gwiazdami" (East News, Fot: East News)
d29gcg4

Joanna Mazur była jedną z najgłośniej komentowanych uczestniczek "Tańca z Gwiazdami". Emocje wzbudzał nie tylko fakt, że jest niewidoma. Prawdziwy szum wokół lekkoatletki rozpoczął się po emisji odcinka, w którym Mazur pokazała przed kamerami swoje mieszkanie. Ruszyła wówczas lawina pomocy. W sieci pojawiły się zbiórki pieniędzy, dzięki którym łącznie udało się uzbierać imponującą kwotę, bo aż 300 tys. zł. Jednak zanim to nastąpiło, przedsiębiorca Zbigniew Jakubas wręczył uczestniczce show klucze do nowego mieszkania.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła przekonuje: "Nie brakowało mi treningów"

Telewidzowie ciągle zastanawiają się, na co Mazur przeznaczy pieniądze ze zbiórek, skoro znany biznesmen i tak kupił jej mieszkanie. Teraz jednak biegaczka ma jeszcze więcej funduszy do dyspozycji.

d29gcg4

Decyzją widzów niewidoma mistrzyni świata w biegu na 1500 m. wygrała IX edycję "Tańca z Gwiazdami". Otrzymała Kryształową Kulę, 100 tys. zł i nagrody od sponsorów. Ponadto, jak donosi "Super Express", Mazur za każdy odcinek otrzymywała ok. 3 tys. zł.

Udział w "Tańcu z Gwiazdami" bardzo się jej opłacił. Jak wyliczył tabloid, po zsumowaniu głównej wygranej, pieniędzy ze zbiórek i wartości mieszkania, na całym programie Mazur zarobiła łącznie aż milion złotych.

d29gcg4

Podziel się opinią

Share
d29gcg4
d29gcg4