Trwa ładowanie...

Joanna Mazur mieszka w fatalnych warunkach. Ruszyły zbiórki pieniędzy dla mistrzyni świata

Joanna Mazur w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" pokazała, jak mieszka. Wszyscy byli poruszeni. Ma fatalne warunki do życia. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Share
Joanna Mazur mieszka w fatalnych warunkach. Ruszyły zbiórki pieniędzy dla mistrzyni świataŹródło: East News, fot: Mateusz Jagielski
d2mu0r6

Po emisji ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdmi", w sieci zawrzało. Gdy Joanna Mazur, niewidoma mistrzyni świata w lekkoatletyce pokazała warunki, w jakich mieszka, wszyscy byli poruszeni. Ciasny pokoik w internacie, malutki aneks kuchenny i łazienka oraz toaleta na zewnątrz – tak mieszka uczestniczka programu od 14 roku życia.

Zobaczcie to wideo:

Jurorzy wyrazili swoje oburzenie na instytucje państwowe, które nie dbają o sportowców, a Iwona Pavlović zaapelowała, by znaleźli się sponsorzy, którzy pomogą Joannie.

d2mu0r6

Najszybciej zareagowali internauci, którzy zaczęli organizować zrzutki.

Na portalu Pomagam.pl zbiórkę zorganizowała Dominika Szostak. W opisie czytamy: - Nie znam osobiście pani Joanny , lecz po obejrzeniu filmiku nagranego dla "Tańca z Gwiazdami" , gdzie pokazano, w jakich warunkach mieszka, nie mogłam przejść wobec tego obojętnie – Udało jej się już zebrać prawie 24 tys. zł.

Zbiórkę zorganizował też Albert Wójcik, właściciel portalu Pikio.pl: - Zdecydowałem, że portal PIKIO.PL wpłaci pierwsze 5 000 ZŁOTYCH dla mistrzyni i nagłośni temat. Proszę jednak wszystkich o dalszą pomoc, ponieważ sytuacja jest dramatyczna! POKAŻMY SIŁĘ INTERNETU i nagłośnijmy sprawę! – czytamy w opisie zbiórki. Zebrano już ponad 30 tys. zł.

Ale to nie wszystko. Zbiórki ruszyły też w innych serwisach. Jednak zanim zdecydujecie się wpłacić pieniądze, upewnijcie się, że zbiórka nie jest fałszywa.

d2mu0r6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mu0r6
d2mu0r6