Trwa ładowanie...
ycipk-437tvl

Janusz Dzięcioł nie żyje. W tragicznych okolicznościach zginęło kilku uczestników reality show

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zwycięzca 1. edycji programu "Big Brother" zginął tragicznie w piątek rano. Niestety to nie pierwszy przypadek nagłej śmierci wśród uczestników polskich programów rozrywkowych.
Podziel się
Tragicznie zmarli uczestnicy reality show.
Tragicznie zmarli uczestnicy reality show. (Materiały prasowe)
ycipk-437tvl

Janusz Dzięcioł zmarł w wyniku zderzenia jego auta z przejeżdżającym pociągiem w Białym Borze w woj. kujawsko-pomorskim.Miał 66 lat. Był posłem VI i VII kadencji Sejmu. Zawodowo pracował w straży miejskiej. To druga osoba z 1. edycji "Big Brothera", która zginęła tragicznie.

W 2007 r. w niewyjaśnionych okolicznościach zginęła Anna Baranowska, która również wystąpiła w 1. edycji show. Ciało 44-latki znaleziono w jej mieszkaniu. Dzień wcześniej zwierzyła się córce, że została napadnięta i pobita, ale nie zgłosiła tego na policji. Śledztwo po śmierci kobiety wykluczyło udział osób trzecich. Prawdopodobnie przyczyną zgonu było zatrucie alkoholem.

Anna Baranowska miała 44 lata. Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-437tvl

Zobacz: Gabi Drzewiecka zalewa się łzami po słowach Agnieszki Woźniak-Starak: "To najbardziej życzliwa osoba w show biznesie"

Podobnie okrutny los spotkał Mariana Majewskiego z 1. edycji "Baru". W 2011 r. znaleziono jego ciało na czeskich torach. Możliwe, że popełnił samobójstwo, choć jego bliscy nie mogli uwierzyć w tę wersję wydarzeń.

Marian Majewski miał 34 lata. Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-437tvl

W tej samej edycji występował też Roman Szewczyk. 24-latek oblał się benzyną w sylwestra w 2004 r. i podpalił. Zmarł po 2 dniach w szpitalu.

Roman Szewczyk miał 24 lata. Materiały prasowe
Podziel się

Również jedna z bohaterek programu Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom" pożegnała się z życiem. 40-letnia pani Monika już na planie programu nie ukrywała się z chorobą. Kilka miesięcy po remoncie mieszkania zmarła.

Pani Monika miała 40 lat. Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-437tvl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-437tvl

ycipk-437tvl
ycipk-437tvl