Trwa ładowanie...
big brother

Janusz Dzięcioł nie żyje. W tragicznych okolicznościach zginęło kilku uczestników reality show

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zwycięzca 1. edycji programu "Big Brother" zginął tragicznie w piątek rano. Niestety to nie pierwszy przypadek nagłej śmierci wśród uczestników polskich programów rozrywkowych.

Share
Janusz Dzięcioł nie żyje. W tragicznych okolicznościach zginęło kilku uczestników reality show
Źródło: Materiały prasowe
dn6zoaf

Janusz Dzięcioł zmarł w wyniku zderzenia jego auta z przejeżdżającym pociągiem w Białym Borze w woj. kujawsko-pomorskim.Miał 66 lat. Był posłem VI i VII kadencji Sejmu. Zawodowo pracował w straży miejskiej. To druga osoba z 1. edycji "Big Brothera", która zginęła tragicznie.

W 2007 r. w niewyjaśnionych okolicznościach zginęła Anna Baranowska, która również wystąpiła w 1. edycji show. Ciało 44-latki znaleziono w jej mieszkaniu. Dzień wcześniej zwierzyła się córce, że została napadnięta i pobita, ale nie zgłosiła tego na policji. Śledztwo po śmierci kobiety wykluczyło udział osób trzecich. Prawdopodobnie przyczyną zgonu było zatrucie alkoholem.

Anna Baranowska miała 44 lata. Materiały prasowe
Anna Baranowska miała 44 lata. Źródło: Materiały prasowe

Zobacz: Gabi Drzewiecka zalewa się łzami po słowach Agnieszki Woźniak-Starak: "To najbardziej życzliwa osoba w show biznesie"

Podobnie okrutny los spotkał Mariana Majewskiego z 1. edycji "Baru". W 2011 r. znaleziono jego ciało na czeskich torach. Możliwe, że popełnił samobójstwo, choć jego bliscy nie mogli uwierzyć w tę wersję wydarzeń.

Marian Majewski miał 34 lata. Materiały prasowe
Marian Majewski miał 34 lata. Źródło: Materiały prasowe

W tej samej edycji występował też Roman Szewczyk. 24-latek oblał się benzyną w sylwestra w 2004 r. i podpalił. Zmarł po 2 dniach w szpitalu.

Roman Szewczyk miał 24 lata. Materiały prasowe
Roman Szewczyk miał 24 lata. Źródło: Materiały prasowe

Również jedna z bohaterek programu Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom" pożegnała się z życiem. 40-letnia pani Monika już na planie programu nie ukrywała się z chorobą. Kilka miesięcy po remoncie mieszkania zmarła.

Pani Monika miała 40 lat. Materiały prasowe
Pani Monika miała 40 lat. Źródło: Materiały prasowe
dn6zoaf

Podziel się opinią

Share
dn6zoaf
dn6zoaf