Trwa ładowanie...

Janina znalazła przyjaźń w "Sanatorium miłości". Wyznała, z kim utrzymuje kontakt

Znajomości, jakie zawierają seniorzy w "Sanatorium miłości", często trwają dłużej, niż sam program. Uczestnicy tworzą paczki przyjaciół, z którymi chętnie się widują. Nie inaczej jest w przypadku bohaterów trzeciej edycji. Janina wyjawiła, z kim ma do dziś kontakt.

Share
Janina z trzeciego sezonu "Sanatorium miłości"Janina z trzeciego sezonu "Sanatorium miłości"Źródło: Materiały prasowe
d29xxwy

Janina Szulc była jedną z najbarwniejszych uczestniczek trzeciego sezonu "Sanatorium miłości”. Wysportowana i przebojowa gdańszczanka cieszyła się dużym powodzeniem wśród panów. Cieszyła się też sympatią pań, ale tu zdarzyły się spięcia na tle podbojów sercowych. Wszystko przez to, że zabiegał o nią Zbigniew, który podobał się wielu kuracjuszkom, w tym także Annie, która miała już wobec kolegi pewne nadzieje. Niestety, skończyło się na sporze między paniami. Nieporozumienie szczęśliwie szybko odeszło w niepamięć.

Janinie większość pobytu w sanatorium upływała na dobrej zabawie, ćwiczeniach i poznawaniu nowych przyjaciół. Jak się okazuje, z niektórymi ma wciąż bliski kontakt. – To były radosne chwile, które obfitowały w moc atrakcji. W Sanatorium miałam okazję poznać sympatycznych ludzi – wspomina na łamach "Na żywo". – Z Jadwigą i Krysią do dziś jestem w kontakcie – dodała.

Marta Manowska: "Miłość w "Sanatorium miłości" jest przyjaźnią"

Wyznała też, że udział w programie zainspirował ją do wzmożonej działalności. Chce jeszcze cieszyć się życiem i tą radością dzielić z innymi. Niedawno wspominała o działalności w klubie seniora.

d29xxwy

– Mówiąc publicznie o tym, co mnie dotknęło, sprawiłam, że wiele nieznanych mi kobiet nabrało śmiałości, by dzielić się ze mną przeżyciami. Cieszy mnie to, bo chcę im pomagać. Może jak pandemia się skończy zacznę pracować w jakiejś fundacji? Bardzo bym tego chciała – dodała w krótkim wywiadzie.

A co w życiu uczuciowym? Choć znajomość ze Zbigniewem zapowiadała się obiecująco, niekoniecznie zmieniła się w pełnowymiarowy związek. Co więcej, jeśli chodzi o sprawy damsko męskie, Janina jest tajemnicza. – Różnie się w życiu układa. Ja przeżyłam swoje. Chcę chwytać szanse, jakie daje los. A jak osoba obok będzie odpowiednia, to owszem – zaufam – podsumowała enigmatycznie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d29xxwy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29xxwy
d29xxwy