Trwa ładowanie...
dt8c8h3

"Jaka to melodia" zyskała 70 tys. widzów. Rafał Brzozowski przyciąga tłumy przed ekran

Jak podają Wirtualnemedia.pl odcinki programu "Jaka to melodia" z Rafałem Brzozowskim cieszyły się większą popularnością niż te, w których prowadzącym był Norbi. Choć różnica nie jest ogromna, to jednak widoczna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Brzozowski jest popularnym prowadzącym
Rafał Brzozowski jest popularnym prowadzącym (Materiały prasowe)
dt8c8h3

Pierwsze 97 odcinków nowego sezonu teleturnieju "Jaka to melodia?” wyemitowanych w okresie od 7 września do 18 grudnia 2019 r. obejrzało około 1,53 mln osób. Udział TVP ukształtował się na poziomie 14,06 proc. wśród wszystkich widzów, 8,63 proc. w grupie 16-49 oraz 9,33 proc. w grupie 16-59 (jak podały Wirtualnemedia.pl).

Zobacz wideo:

Rok wcześniej, tj. od 8 września do 19 grudnia 2018 r. wyniosła średnia widownia programu wynosiła ok. 1,46 mln osób. Przełożyło się to na 13,36 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 7,69 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 8,74 proc. w grupie 16-59. Wniosek jest taki, że "Jaka to melodia" z nowym prowadzącym zyskała aż 70 tys. widzów.

dt8c8h3

Zobacz też: Rafał Brzozowski nowym prowadzącym "Jaka to melodia?". Zastąpi Norbiego

Przypomnijmy, że o zmianie prowadzących poinformowano w lipcu 2019 r. Po odejściu z programu Roberta Janowskiego, na jego miejsce zatrudniono Norbiego, który prowadził program "Jaka to melodia" przez sezon. Ostatecznie stacja zdecydowała o kolejnej zmianie. Norbiemu zaproponowano prowadzenie "Koła Fortuny", natomiast Rafał Brzozowski, który był jego prowadzącym miał zastąpić Norbiego w programie muzycznym.

Program wrócił na antenę we wrześniu 2018 r. w nowej odsłonie. Ku zaskoczeniu widzów Robertowi Janowskiemu podziękowano za lata współpracy. Prezenter nie doszedł do porozumienia z władzami stacji.

- Potwierdzam, że nie wyraziłem woli współpracy przy nowym formacie programu "Jaka to melodia?". Nieprawdą jest, że podjąłem decyzję, nie zapoznawszy się ze zmianami - skomentował wówczas Robert Janowski.

Zobacz też: "Jaka to melodia"?: Rafał Brzozowski lepszy niż Robert Janowski. Wyniki mówią wszystko

dt8c8h3

Podziel się opinią

Share

dt8c8h3

dt8c8h3