Nie chciała być tylko "panią od literek". Jej marzenia się spełniły

Izabella Krzan jest ambitna. Rola hostessy w teleturnieju to było dla niej za mało
Izabella Krzan jest ambitna. Rola hostessy w teleturnieju to było dla niej za mało
Źródło zdjęć: © AKPA

26.03.2021 08:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabella Krzan od czterech lat współpracuje z TVP. W końcu ma swoje 5 minut, na które tak czekała. Krzan przyznała, że spełniają się jej marzenia, bo zawsze chciała być kimś więcej niż "panią od literek".

Natura nie znosi próżni, a telewizja tym bardziej. Nie da się ukryć, że najwięcej na odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP zyskała jej młodsza koleżanka. Izabella Krzan wypełniła lukę po dziennikarce u boku Tomasza Kammela zarówno w "Pytaniu na śniadanie", jak i programie "To był rok". Obecnie laureatka tytułu Miss Polonia 2016 jest jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Regularnie pojawia się już w trzech produkcjach stacji, poza wymienionymi powyżej, wciąż odkrywa literki w "Kole fortuny". W rozmowie z "Super Expressem" Krzan zdobyła się na szczere wyznanie.

Zdradziła, że rola hostessy w reaktywowanym po latach teleturnieju nigdy nie była szczytem jej ambicji. Marzyła o bardziej wymagających zadaniach. I w końcu się doczekała.

"Zawsze marzyłam, by mieć jeszcze jakiś program, który będzie dla mnie rozwojowy i sprawi, że nie będę postrzegana tylko i wyłącznie jako 'ta pani od literek'. I nagle pojawiły się ambitne propozycje, jedna po drugiej. Wszystko przeszło moje najśmielsze oczekiwania i wydarzyło się niemal w jednym momencie, a ja teraz muszę za tym wszystkim nadążyć. Mam nadzieję, że dam radę - wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Izabella Krzan.

Mimo ogromu pracy prezenterka jednak znalazła czas, by wyskoczyć z ukochanym na odległe Malediwy. Niedawno wysłała widzom "Pytania na śniadanie" pozdrowienia z rajskiej wyspy, choć, trzeba przyznać, nie wszyscy je docenili. Zarówno na program, jak i prezenterkę spadła w mediach społecznościowych krytyka, że szczyt trzeciej fali pandemii to nie najlepszy moment na wakacje. A już z pewnością promowanie beztroskich wakacji na Instagramie stoi w sprzeczności z hasłem "zostań w domu", nieustanie powtarzanym od kilkunastu miesięcy. Także na antenie TVP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także