Stylowa Izabella Krzan. "Wyglądasz jak milion dolarów"

Izabella Krzan ma oddane grono wielbicieli na Instagramie
Izabella Krzan ma oddane grono wielbicieli na Instagramie
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
Kamil Dachnij

16.03.2021 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabella Krzan to prezenterka TVP, która cieszy się sporą popularnością na Instagramie. Fani bardzo chętnie komentują każde jej zdjęcie. Nie inaczej jest z jej najnowszym postem –niektórzy internauci prześcigali się w tym, kto napisze lepszy komplement.

Izabella Krzan to przykład osoby, która w szybkim tempie zrobiła karierę w telewizji. W 2017 r., czyli rok po wygraniu wyborów Miss Polonia, modelka zaczęła pracować jako prowadząca cyklu reportaży dla "Pytania na śniadanie", by po chwili stać się współprowadząca "Koła Fortuny". Po drodze był jeszcze program "Czar par". Największy sukces przyszedł w tym roku – 17 lutego pojawiła się u boku Tomasza Kammela w "Pytaniu na śniadanie", zastępując Marzenę Rogalską.

Sukcesy w telewizji szybko przyniosły jej fanów w mediach społecznościowych. Obecnie na Instagramie obserwuje ją 226 tys. osób. Wśród nich jest wielu mężczyzn, którzy nie kryją się ze swoim zachwytem nad każdym zdjęciem odsłaniającym kawałek ciała Izabelli Krzan. Również kobiety nie szczędzą jej komplementów. Zdaje się, że prezenterka jest jedną z tych osób, które ma wyjątkowo oddane grono wielbicieli.

Dowodem na to jest jej najnowszy post. Krzan opublikowała dwa zdjęcie, gdzie jest mocno wystylizowana. "I wtedy wchodzę ja, cała na czarno" – czytamy w opisie. Post ma za zadanie przede wszystkim wypromować marki, które ma na sobie, ale dla jej obserwatorów nie ma to większego znaczenia, bowiem jak zwykle wychwalili swoją ulubienicę pod niebiosa. "13/10", "Wow. Przepiękna", "Stylowo Izabello", "Petarda", "Wyglądasz jak milion dolców", "Iza jak zawsze piękna z klasą!”, "Pani Izo, bardzo ładny strój i foteczki" – takich komentarzy jest cała masa.

Z czasem takich słów Krzan będzie otrzymywała więcej, bo nowa praca szybko przyniesie jej jeszcze więcej admiratorów. Co ciekawe, jak sama ostatnio przyznała, początkowo była załamana i roztrzęsiona, gdy zaproponowano jej współprowadzenie "Pytania na śniadanie". Bała się, że nie sprosta w zastąpieniu Rogalskiej. – Nagle ja, nieprzygotowana, wchodzę do "Pytania na śniadanie" i spróbuję swoich sił. Byłam przerażona i tamtej nocy nie przespałam – powiedziała. Jednak jest pełna nadziei, że szybko wzbudzi przyjemne odczucia u widzów.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także