Krzan i Tede na Kanale Zero. "Jak ryba w wodzie"

Izabella Krzan była gościem Tede na Kanale Zero
Izabella Krzan była gościem Tede na Kanale Zero
Źródło zdjęć: © YouTube | Kanał Zero

13.02.2024 15:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kanał Zero rozpoczął działalność z wysokiego C: od wywiadu Krzysztofa Stanowskiego i Roberta Mazurka z prezydentem Andrzejem Dudą. Nowy projekt firmowany nazwiskiem pierwszego z wymienionych to prężnie działająca machina. Rano 13 lutego jedno ze stałych pasm poprowadzili Izabella Krzan i Tede. Widzowie ocenili ich występ.

Na ten moment Kanał Zero może się pochwalić już 815 tys. subskrybentów. Jego twarzą jest Krzysztof Stanowski, który od marca 2020 do 13 października 2023 r. był współzałożycielem i prowadzącym innego popularnego miejsca w internecie, Kanału Sportowego. Teraz przeszedł "na swoje" i nie tylko rozwija swój autorski projekt, ale i, jak sam zapewnia, przygotowuje się do startu w wyborach prezydenckich w 2025 r.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Debiut Krzan i Tede na Kanale Zero

Izabella Krzan i Tede są jednymi z prowadzących, którzy odpowiadają za sekcję rozrywkową. Oprócz nich są też w niej Maciej Dąbrowski (kanał Z Dvpy), Kacper Ruciński (stand-uper), Marcin Meller czy Monika Goździalska (modelka). Poza tym na kanale pojawiają lub pojawiać się będą też treści związane z ekonomią, prawem, sportem, polityką, gospodarką czy kinem.

We wtorek, 13 lutego prezenterka i raper zadebiutowali nie tylko w relacji na żywo na Kanale Zero, ale i w duecie. Przypomnijmy, że Miss Polonia 2016 przez ostatnie lata związana była z Telewizją Polską, gdzie była m.in. współgospodynią "Pytanie na śniadanie" w TVP2 i "hostessą" w teleturnieju "Koło Fortuny", prowadzonym przez Norbiego. Współpraca zakończyła się w styczniu 2024 r. na mocy zmian kadrowych wynikających z przejęcia władzy przez nowy rząd.

Okazuje się, że Krzan i Tede stworzyli całkiem zgraną ekranową parę, na co wskazywali widzowie w komentarzach już w trakcie transmisji na żywo. "Widać, że pani Iza ma doświadczenie i czuje się jak ryba w wodzie", "Tede daje radę, super duet!", "Zdecydowanie najlepszy poranek na Kanale Zero" – pisali entuzjastycznie.

W tej beczce miodu musiała się jednak znaleźć łyżka dziegciu. "Zabierzcie Tede z tego kanału i dajcie pani Izie kogoś kompetentnego, a nie zioma z zapiętym głosem", ​"Izabella, trochę więcej luzu!" – komentowali niektórzy.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także