Trwa ładowanie...

Iwona z "Sanatorium miłości" pokazała zdjęcia z młodości. Robią wrażenie

Iwona Mazurkiewicz cieszyła się dużą popularnością w "Sanatorium miłości". Teraz wykorzystuje ją w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała fanom piękne zdjęcia sprzed lat.

Share
Iwona z "Sanatorium miłości" pokazała zdjęcia z młodości. Robią wrażenieŹródło: Facebook.com
d3gws1k

Drugi sezon "Sanatorium miłości" przyciągał widzów przed telewizory barwnymi osobowościami uczestników. Nietuzinkowi seniorzy szybko dali się dobrze poznać zarówno kolegom z turnusu, jak i fanom programu.

Dzielili się ze sobą dobrą energią i humorem, chętnie brali udział w przygotowanych dla nich atrakcjach, otwarcie mówili o swoich marzeniach i potrzebach, a nawet dzielili wzruszającymi historiami. Słowem, każdy kolejny odcinek był pełen powodów, by z zaciekawieniem śledzić opowieść o seniorach.

Zobacz wideo: Iwona z "Sanatorium miłości" jest najweselszą kuracjuszką. Życie mocno ją doświadczyło

Jedną z kuracjuszek, która zyskała szczególną sympatię zarówno wśród seniorów, jak i wśród widzów, jest Iwona Mazurkiewicz. Energiczna i sympatyczna emerytka czerpała z dobrodziejstw uzdrowiska i angażowała się we wszystkie aktywności. Świetnie dogadywała się z koleżankami z turnusu i cieszyła niemałym powodzeniem u panów.

Trudno się dziwić jej popularności. Otwartością i bezpośredniością zaskarbiła sobie sympatię całej ekipy. To ona w końcu otwarcie opowiadała o tym, czego szuka w związku, jednocześnie inicjując dyskusje na temat życia uczuciowego u seniorów.

Sympatyczna kuracjuszka wykorzystuje teraz swoją popularność na m.in. utrzymywanie kontaktów z fanami w sieci. Seniorka jest szczególnie aktywna w mediach społecznościowych. Na Facebooku ostatnio pokazała swoje zdjęcia z młodości, kiedy to mogła się pochwalić bujną fryzurą, prawdziwą burzą ciemnych loków. Zobaczcie sami, robią wrażenie!

d3gws1k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gws1k
d3gws1k