Trwa ładowanie...

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" wciąż są razem. Planują ślub?

W randkowym programie TVP seniorzy znaleźli prawdziwą miłość. Ich relacja wkracza na kolejne poziomy zażyłości.

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" wciąż są razem. Planują ślub?Źródło: akpa
d8tvtn7
d8tvtn7

Od zakończenia emisji 2. edycji "Sanatorium miłości" minęło już kilka miesięcy, ale widzowie wciąż są spragnieni informacji o dalszych losach bohaterów. Spełniając te oczekiwania, Telewizja Polska wyemitowała specjalny odcinek z udziałem kuracjuszy, którzy zwierzyli się, jak wygląda ich życie po programie.

Okazuje się, że kilku seniorów od tego czasu znalazło drugą połówkę. Tymi szczęśliwcami są Adam, Władysław i Włodek, który zdążył już porzucić Stenię. Nie związali się jednak z koleżankami z programu.

Iwona z "Sanatorium miłości" jest najweselszą kuracjuszką. Życie mocno ją doświadczyło

Tylko Iwonie Mazurkiewicz i Gerardowi Makoszowi udało się rozwinąć swoją znajomość. Mimo że już w trakcie programu mężczyzna deklarował wobec niej swoje uczucia, seniorka twierdzi, że zbliżyli się dopiero pod nieobecność kamer. Zaczęło się od spotkania dzień po zakończeniu zdjęć do "Sanatorium miłości".

d8tvtn7

- To była czarodziejska kawa, była kawa ze śniadaniem... No, pierwszego wrażenia Gerard nie zrobił na mnie takiego "wow", ale po rozmowie - całkiem fajne. (...) To jest ten gość, z którym chciałabym iść przez życie, czując się dowartościowaną partnerką. (...) Bardzo się cieszę, że już się nie budzę sama - wyznała Iwona.

Para spotyka się bardzo często, ale jeszcze nie zamieszkali razem. Dzieli ich spora odległość: Gerard mieszka w Zabrzu, a Iwona w Radomsku. W trakcie pandemii szczególnie o siebie dbają.

- Albo Iwonka przyjeżdża do mnie, albo ja przyjeżdżam do Radomska. Byłem tu już kilka razy, chcę jej pomóc, bo nie chcę, by mi tu piłą cięła czy siekierą. Jest jeszcze trochę do zrobienia wokół domu, w ogrodzie - powiedział Gerard.

Bijące od nich szczęście nie mogło umknąć prowadzącej programu Marcie Manowskiej, która zapytała seniorów, czy planują ślub. Gerard odparł, że nie należy tego wykluczać. Seniorom życzymy szczęścia i czekamy zatem na dalsze wieści.

d8tvtn7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8tvtn7