Trwa ładowanie...
16-02-2017 14:24

Isabel Marcinkiewicz w starciu z Kubą Wojewódzkim. Pożałuje tego spotkania?

Ta decyzja może ją sporo kosztować. Isabel Marcinkiewicz zdecydowała się wystąpić w show Kuby Wojewódzkiego i opowiedzieć o swojej książce "Zmiana".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Isabel Marcinkiewicz w starciu z Kubą Wojewódzkim. Pożałuje tego spotkania?Źródło: AKPA
d1oo5ng
d1oo5ng

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, kojarzona przede wszystkim jako Isabel i była żona byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza, wydała książkę pt. "Zmiana". Postanowiła opisać swoje przeżycia związane z burzliwym małżeństwem na wysokim szczeblu i poinformować czytelników o kulisach swojego rozwodu, depresji i bezpłodności.

Chociaż jakiś czas temu Kazimierz Marcinkiewicz opublikował w sieci oświadczenie, w którym oskarża Izabelę o "kłamliwy atak", ona nie zamierza wycofać się z promocji swojego literackiego dzieła. Aby o książce zrobiło się jeszcze głośniej, autorka zdecydowała się wystąpić w programie Kuby Wojewódzkiego.

- Z Waszą pomocą rozważyłam za i przeciw i... pójdę do Kuby Wojewódzkiego porozmawiać o książce ZMIANA I o życiu. Dziękuję za wsparcie - napisała na profilu na Facebooku (zachowano oryginalną pisownię).

Zdania fanów Isabel są podzielone. Jedni jej kibicują i trzymają kciuki za jej występ, inni ostrzegają przed tym krokiem. Nie jest bowiem tajemnicą, że Wojewódzki potrafi doprowadzić swoich gości do łez i mocno nadszarpnąć ich wizerunek. Wystarczy choćby wspomnieć o ostatnim odcinku, w którym showman ośmieszył i upokorzył Monikę Lewczuk na oczach milionów widzów. Wszyscy są natomiast zgodni co do tego, że ta decyzja może ją sporo kosztować.

Zobacz także: Isabel Marcinkiewicz: "Zrezygnuję z nazwiska"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1oo5ng
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oo5ng