Trwa ładowanie...

"Imieniny Pana Janka" najchętniej oglądanym programem?

Sobotni koncert jubileuszowy Jana Pietrzaka, transmitowany był przez telewizyjną Jedynkę. Widowisko to przyciągnęło przed telewizory ponad milion widzów, zapewniając TVP1 tytuł lidera rynku telewizyjnego w czasie emisji programu.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Imieniny Pana Janka" najchętniej oglądanym programem?
Źródło: ONS.pl
d1ne3wt

Według danych Nielsen Audience Measurement, ponad dwuipółgodzinny koncert, zorganizowany z okazji jubileuszu 50-lecia działalności Kabaretu pod Egidą, oglądało średnio 1,24 mln telewidzów w grupie wiekowej 4+. Wynik ten przełożył się na 11,08 proc. udział TVP1 w rynku telewizyjnym.

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, przynajmniej przez 10 sekund "Imieniny Pana Janka" śledziło ponad 5 mln osób, zapewniając TVP1 największy udział w rynku telewizyjnym w czasie nadawania widowiska. Drugie miejsce zajęła emitująca w tym czasie filmy fabularne Telewizja Polsat, która osiągnęła 7,70 proc. udziału. Na dalszych miejscach uplasowały się TVN oraz TVP2, z wynikami kolejno 6,90 proc. oraz 5,40 proc.

Przypomnijmy, iż zgodnie z wynikami oglądalności z maja br., udział Jedynki w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów wyniósł 9,04 proc.

d1ne3wt

Popularność jubileuszowego koncertu Jana Pietrzaka w grupie komercyjnej 16-49 nie była już tak wysoka. Muzyczne wydarzenie oglądało średnio 143 tys. osób w tej grupie, co przełożyło się na 3,46 proc. udział w rynku.

Artystyczną pieczę nad przedsięwzięciem trzymał sam Jan Pietrzak, który wystąpił zarówno w roli reżysera, jak i scenarzysty oraz prowadzącego. Na scenie prócz solenizanta wystąpili także Marlena Drozdowska, Natalia Sikora, Marcin Wolski, Stanisław Klawe, Ryszard Makowski oraz zespoły Zayazd i Świt.

Zobacz, o co Marcin Miller poprosił Jacka Kurskiego:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ne3wt

Podziel się opinią

Share
d1ne3wt
d1ne3wt