Trwa ładowanie...

Ida Nowakowska przypodobała się TVP. "Jest wymarzoną gwiazdą"

W gorącej debacie o aborcji, którą wywołało ostatnie orzeczenie TK, Ida Nowakowska dwukrotnie zabrała głos. Jej post o "modlitwie za nienarodzone dzieci" podzielił internautów, ale już nie kierownictwo TVP, które jest gwiazdą zachwycone.

Share
Ida Nowakowska otwarcie deklaruje swoją wiarę. Szefom coraz bardziej się to podoba
Ida Nowakowska otwarcie deklaruje swoją wiarę. Szefom coraz bardziej się to podobaŹródło: ONS
d20k3hc

Ida Nowakowska już dawno była nazywana ulubienicą Jacka Kurskiego. Trudno pomyśleć, jak może być nazywana dziś, po kolejnej publicznej deklaracji wiary. Jak podaje portal Plotek.pl, Nowakowska wyraźnie zapunktowała w oczach swoich przełożonych, zachwyconych jej publicznie prezentowaną postawą. Przypomnijmy, że tuż po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrzył w Polsce prawo aborcyjne, Nowakowska mówiła, że przerywanie ciąży "nie może być zachcianką". W dzień zaduszny napisała zaś na Instagramie, że "łączy się w modlitwie za duchowe dramaty kobiet i dusze dzieci nienarodzonych".

Głos Nowakowskiej w sprawie obrony życia poczętego jest coraz bardziej słyszalny nie tylko w mediach, ale i w samej TVP.

d20k3hc

Gwiazdy, które stanęły "za życiem" i są przeciwko protestom

"Nie da się jednak ukryć, że ostatnimi wypowiedziami Ida mocno zapunktowała i jeśli ktoś miał do tej pory wątpliwości, czy jest ulubienicą kierownictwa, to teraz nie ma już absolutnie żadnych. To dla nich wymarzona gwiazda. Spokojna, religijna, notuje dobre wyniki i opinie wśród widzów. Jeśli są do obstawienia kolejne programy czy prowadzenie imprez, Ida jest pierwszym wyborem" - zdradziło serwisowi Plotek.pl źródło związane z TVP.

Zdecydowanie inaczej aktywność Nowakowskiej odbierają jej redakcyjny koledzy. Nadgorliwość prowadzącej "Pytania na Śniadanie" nie wszystkim się podoba.

d20k3hc

"Część ekipy uważa, że Ida mocno przesadziła, inni zaś, że to desperacka próba przypodobania się stacji. Panuje tam ogromna rywalizacja, więc wychodzenie przed szereg nie jest mile widziane. Ida może liczyć na Tomka Wolnego, z którym bardzo się lubią i jeśli chodzi o światopogląd, wiele ich łączy" - zaznacza informator portalu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d20k3hc

Podziel się opinią

Share
d20k3hc
d20k3hc