Trwa ładowanie...

Ich rodzina się powiększyła. Widać, do kogo podobna jest córka

Kilka tygodni temu para znanych rolników powitała na świecie kolejnego potomka. Dopiero teraz podzielili się rodzinnym zdjęciem w nowym składzie.

Małgosia i Paweł Borysewiczowie mają już Małgosia i Paweł Borysewiczowie mają dwójkę dzieci.dwójkę dzieci.Małgosia i Paweł Borysewiczowie mają już Małgosia i Paweł Borysewiczowie mają dwójkę dzieci.dwójkę dzieci.Źródło: Instagram
d3z1id4
d3z1id4

"Rolnik szuka żony" przez 6 edycji połączył kilka par, które dzisiaj są już małżeństwem i doczekali się narodzin dzieci. Jednym z przykładów szczęśliwych zakończeń są losy Małgorzaty i Pawła Borysewiczów. Rolniczka dzięki programowi TVP poznała prawdziwą miłość.

Uczestnicy 4. edycji show zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu emisji stanęli na ślubnym kobiercu. W lutym 2019 r. na świat przyszedł ich syn Ryszard.

Magda z "Rolnika" krytykowana przez widzów

Niedawno w ich rodzinie pojawiło się kolejne dziecko. We wrześniu Małgorzata powiła córkę. Przez kilka tygodni ten fakt udało się parze zachować w tajemnicy przed fanami. Jednak część obserwatorek zdemaskowała rolniczkę, wiedząc że termin jej porodu dawno upłynął.

d3z1id4

Rolniczka źle znosiła zainteresowanie mediów i postanowiła na jakiś czas odciąć się też od mediów społecznościowych. Dopiero miesiąc po narodzinach dziewczynki o imieniu Blanka dumni rodzice zaprezentowali ją światu. Rolniczka zdradziła więcej szczegółów z ich domowego życia.

"Dzieci się zsynchronizowały - jak śpią to razem, jak gaworzą nad ranem trzy godziny - toteż zmęczeni, szczęśliwi! Uczymy się siebie" - napisała Małgosia na Instagramie.

W komentarzach pod zdjęciem fani szybko dostrzegli, do którego z rodziców noworodek jest bardziej podobny. "Rysio podobny do mamy, a Blanka do taty", "Piękna rodzinka, tacy podobni" - pisali internauci.

d3z1id4

Zgadzacie się z tymi opiniami?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3z1id4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z1id4