Ich miłość kwitnie. Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie kryją szczęścia

Laura i Karol według ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie byli sobie pisani
Laura i Karol według ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie byli sobie pisani
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.08.2021 14:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnich tygodniach Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są na językach wielu mediów. Obserwując ich konta w mediach społecznościowych, nie da się nie zauważyć, że zakochani odnaleźli szczęście u swego boku.

Karol Maciesz dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wielkie emocje wzbudziło jego małżeństwo z Igą, które nie przetrwało jednak próby czasu. Na szczęście uczestnik popularnego programu nie musiał zbyt długo czekać, aż los uśmiechnie się do niego po raz kolejny.

Po udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" 35-latek nawiązał kontakt z Laurą, która również była jedną z bohaterek programu. Szybko wyszło na jaw, że uczestnikom popularnego show udało się stworzyć udany związek. Gdy ostatnio byli gośćmi w "Dzień Dobry TVN" zdradzili, że zamierzają ze sobą zamieszkać i całkowicie zmieniają swoje dotychczasowe życie. 

Karol coraz częściej epatuje swoim związkiem z Laurą w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieścił ich zdjęcia ze wspólnego wypadu nad polskie morze. Tym razem 35-latek zamieścił na Instagramie bardzo romantyczny kadr, na którym widać jego ukochaną siedzącą nad strumieniem w gdańskim parku w Oliwie.

Obraz
© Instagram
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także