Trwa ładowanie...

Ian Ziering z "Beverly Hills, 90210" rozstał się z żoną. Plotki o sprzeczkach zdementowane

Ian Ziering, aktor znany z serialu "Beverly Hills, 90210" potwierdził, że rozwiódł się z żoną Erin Kristine Ludwig. Tym samym uciął spekulacje, jakoby między nimi miało dojść do starć i napięć.

Share
Ian Ziering z "Beverly Hills, 90210" rozstał się z żoną. Plotki o sprzeczkach zdementowane
Źródło: East News
d1q7yt8

Ian ZIering i Erin Kristin Ludwig zaczęli się spotykać na początku lutego 2010 r. Nieco ponad 3 miesiące później wzięli ślub. Razem mają dwie córki. Ich małżeństwo właśnie się rozpadło. Aktor serialu "Beverly Hills, 90210" właśnie ogłosił rozwód.

"Z ciężkim sercem ogłaszam, że Erin i ja rozstaliśmy się. Mamy coraz bardziej napięte harmonogramy, przez co oddaliliśmy się od siebie. Jest jedną z najbardziej niesamowitych kobiet, jakie kiedykolwiek spotkałem i najlepszą mamą dla naszych dzieci" - napisał Ziering w poście na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

Swoim oświadczeniem chciał zdementować wszelkie plotki, według których Ziering miał kłócić się z partnerką o prawa opieki nad dziećmi i majątek. Do rozwodu doszło w pokojowej atmosferze bez orzekania o winie.

d1q7yt8

Aktor poprosił fanów o uszanowane prywatności, ponieważ chcą oboje teraz skupić się na wychowywaniu córek i podziale obowiązków.

d1q7yt8

Podziel się opinią

Share
d1q7yt8
d1q7yt8