"Hotel Paradise". Widzowie twierdzą, że Basia jest z Krzysztofem

Basia z "Hotelu Paradise" stworzyła w programie parę z Krystianem
Basia z "Hotelu Paradise" stworzyła w programie parę z Krystianem
Źródło zdjęć: © player
Karolina Stankiewicz

03.06.2021 19:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Finał "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Widzowie snują domysły na temat relacji Basi i Krystiana. Twierdzą, że para nie jest już razem.

Finał "Hotelu Paradise" już za pasem. Niebawem dowiemy się, kto wygrał trzecią edycję. Wkrótce też uczestnicy będą mogli wreszcie wyjawić swoim fanom, czy pary utworzone w programie przetrwały po powrocie do rzeczywistości. Widzowie jednak wręcz nie mogą doczekać nowych informacji na temat związków uczestników i snują kolejne domysły.

Tym razem na celowniku znalazła się Basia, która w "Hotelu Paradise" doszła do finału z Krystianem, z którym od początku tworzyła silną parę. Oboje przed kamerami wyznali sobie miłość i uprawiali seks.

Do finału programu nie mogą jednak zdradzać nic na temat aktualnego statusu swojego związku. Zdjęcia do programu skończyły się kilka tygodni temu, więc wszystko w tym czasie mogło się wydarzyć.

Teraz widzowie doszli do wniosku, że Basia nie jest już z Krystianem. Cały czas bawią się na imprezach, ale nie bywają na nich razem. Nie publikują też żadnych wspólnych zdjęć. Za to Basia pokazała zdjęcia, na których siedzi lub stoi blisko Krzysztofa, z którym zaprzyjaźniła się w programie.

Choć to może nie świadczyć o niczym, widzowie twierdzą, że Basia jest dziś właśnie z Krzysztofem. "Ładna z was para, ty i Krzysiu", "Wydaje mi się, że oni są razem po programie", "Mam jakieś dziwne przeczucie, że Basia jest jednak z Krzyśkiem", "Krystian od trzech miesięcy baluje ze wszystkimi z 'Hotelu Paradise', ale nigdy nie było Basi" – komentowali.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także