"Hotel Paradise": Sandra przeszła ogromną metamorfozę. Jak się zmieniła przez lata?

"Hotel Paradise": Sandra przeszła ogromną metamorfozę. Jak się zmieniła przez lata?
Źródło zdjęć: © ONS.pl

26.02.2020 20:48, aktual.: 26.02.2020 20:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sandra Mosakowska jest jedną z najbardziej barwnych uczestniczek nowego reality show "Hotel Paradise". Piękna blondyna w ciągu ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę.

"Hotel Paradise" rozpoczął się na dobre. Nowe reality show TVN trwa zaledwie 2 dni, a niektórzy z uczestników dali już się dość dobrze poznać. Z pewnością należy do nich Sandra Mosakowska.

Sandra Mosakowska to 24-letnia bizneswoman z Mazur. Prowadzi swoją firmę turystyczną, a w wolnym czasie poświęca się aktorstwu i modelingowi. Określa się jako artystyczna dusza, która posiada wiele zainteresowań.

Podczas swojego przedstawienia w programie pokazała się jako pewna siebie i niezależna kobieta, której głównym celem jest wygranie nagrody pieniężnej o wartości 100 tys. złotych. Jak sama mówi, poznanie miłości swojego życia jest dla niej drugorzędne. Najwidoczniej musiała jednak zmienić zdanie, gdyż już w pierwszym odcinku złapała dobry kontakt z jednym z uczestników, Maciejem.

Sandra jest atrakcyjną blondynką, która lubi ćwiczyć i ewidentnie dba o swój wygląd. W ciągu ostatnich lat przeszła jednak pewną metamorfozę. Jak wyglądała 5 lat temu?

Czy również według was mocno się zmieniła?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także