Trwa ładowanie...

"Hotel Paradise" rozkochał w sobie widzów. Wyniki oglądalności mówią same za siebie

"Hotel Paradise", zgodnie z przewidywaniami, stał się ulubionym reality show Polaków. Z tygodnia na tydzień program przyciąga przed ekrany telewizorów coraz więcej widzów.

"Hotel Paradise" rozkochał w sobie widzów. Wyniki oglądalności mówią same za siebieŹródło: ONS.pl
dtuiaog
dtuiaog

"Hotel Paradise" okazał się hitem wiosny. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, średnia widownia pierwszych 29 premierowych odcinków wyniosła 646 tys. osób (emisja od 24 lutego do 2 kwietnia). W pierwszym tygodniu nadawania "Hotel Paradise" oglądało 563 tys. widzów, w drugim było to 546 tys., a w trzecim - 506 tys. W kolejnych tygodniach program notował wyraźny wzrost oglądalności - w czwartym widownia wyniosła 682 tys., w piątym - 751 tys., a w szóstym - 873 tys.

ZOBACZ WIDEO: Sylwia z "Love Island" o gołej klatce partnera: "Jak ma się coś ładnego, to trzeba pokazać"

Powód rosnącej oglądalności wydaje się być oczywisty. Wszystkie największe stacje wstrzymały prace na planach programów i seriali oraz zamroziły emisję wcześniej nagranych produkcji i odcinków. To sprawiło, że znudzeni powtórkami widzowie każdą telewizyjną nowość chłoną jak gąbka. Zwłaszcza teraz, gdy przez pandemię koronawirusa Polacy większość czasu spędzają w domach. Niewykluczone, że w każdej innej sytuacji słupki oglądalności wyglądałyby zupełnie inaczej.

dtuiaog

"Hotel Paradise" - o czym jest program?

"Hotel Paradise" to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 r. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja została zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali.

Zasady z pozoru są proste - mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel, uwodzą, zawierają sojusze i prowadzą wyrafinowaną grę. Co tydzień w "Hotelu Paradise" będą pojawiać się nowi mieszkańcy.

Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie - co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli 100 tys. złotych uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

dtuiaog
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtuiaog