Trwa ładowanie...
d20b9sv

"Hotel Paradise": agresja między uczestnikami. Skończy się w sądzie?

Choć na ekranie wszystko może wyglądać pięknie, rzeczywistość weryfikuje, jak jest naprawdę. Łukasz Karpiński z "Hotelu Paradise" ujawnił, że podczas jednej z imprez został dotkliwie pobity. Okazuje się, że w sprawę zamieszany jest inny uczestnik show - Kamil Piórkowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz Karpiński i Kamil Piórkowski: skonfliktowani uczestnicy "Hotel Paradise"
Łukasz Karpiński i Kamil Piórkowski: skonfliktowani uczestnicy "Hotel Paradise" (Instagram)
d20b9sv

Łukasz Karpiński i Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise" pozostają w dość mocnym konflikcie. Zaczęło się od imprezy. Karpiński został uderzony butelką w tył głowy. Doznał licznych obrażeń. W wyniku ataku celebryta upadł, łamiąc przy tym rękę. "Rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem. Będę potrzebować od trzech do sześciu miesięcy przerwy" - pisał wówczas na Instagramie.

Sytuacja miała miejsce we wrześniu, ale ciągnie się do teraz. Okazuje się, że napastnik jest dość dobrze znany widzom "Hotelu Paradise". " Mój serdeczny kolega uderzył mnie butelką w głowę, kiedy chciałem go rozdzielić z innym moim człowiekiem. Zachował się jak frajer. On czuł chyba do mnie zawiść albo zazdrość. Po uderzeniu upadłem na rękę, a łokieć wyszedł mi ze stawu. Ręka praktycznie wisiała" - mówił Karpiński w wywiadzie dla serwisu Pomponik.

d20b9sv

Karpiński nie powiedział, o kim dokładnie mowa, ale zapewnił swoich fanów, że napastnik jest im dobrze znany. Ten ujawnił się sam. Kamił Piórkowski odpowiedział na zarzuty kolegi w rozmowie z serwisem Jastrząb Post:

- Nie ruszam gó...na, bo mnie pochlapie i się ubrudzę. Widzieliśmy się na urodzinach Marietty, ale Łukasz biegał w kółko. Ja go nie rozumiem. Ma w sobie najgorsze cechy, które reprezentuje stolica. Nie doświadczymy przyjaźni między mną a Łukaszem. To jest strasznie długa historia i to nie jest tak, że my się pobiliśmy. To wszystko będzie miało gdzieś tam swój finał dalej [w sądzie]. Ja nie chcę tego kontynuować i wywlekać tych brudów dalej. Mam dużo materiałów, mam zdjęcia, wideo. Ale nie o to chodzi, aby to wszystko wrzucać do sieci i upubliczniać. Jak będzie trzeba, to posłuży za materiały dowodowe. Wygra sprawiedliwość - powiedział.

Ostra kłótnia w "Warsaw Shore"

Kamil Piórkowski zaproponował Karpińskiemu pojedynek: - Ja myślę, że jak Łukasz ma tak duży problem i duży żal, to może wyjaśnimy to na jakiejś sportowej płaszczyźnie? Może tak to ugryziemy i przynajmniej będzie fajny show - rzucił zaczepnie.

d20b9sv

Który z uczestników "Hotelu Paradise" ma waszym zdaniem rację?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d20b9sv

Podziel się opinią

Share
d20b9sv
d20b9sv