Trwa ładowanie...

Haylie Duff: zawsze w cieniu młodszej siostry. "Przed operacją wyglądała jak maska z 'Krzyku'"

Przez lata musiała znosić docinki na temat swojego wyglądu i złośliwe komentarze odnośnie jej kariery. Wszystko przez to, że jest spokrewniona z Hillary Duff, która bardzo szybko przyćmiła ją swoim blaskiem.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Haylie Duff: zawsze w cieniu młodszej siostry. "Przed operacją wyglądała jak maska z 'Krzyku'"Źródło: Materiały prasowe
d2fb2bn

- Moja siostra i ja zawsze interesowałyśmy się występowaniem i pokazywałyśmy, że nam na tym zależy. Dlatego nasza mama miała podejście w stylu: "Jak mogę odmówić własnym córkom? Inne dzieci interesują się sportem, a ich rodzice wspierają je i zachęcają" – mówiła kiedyś Hillary Duff.

Hillary i o dwa lata starsza Haylie od najmłodszych lat brały udział w lekcjach tańca, śpiewu i aktorstwa. Razem występowały w przedstawieniach baletowych, reklamach telewizyjnych, ale w końcu nadszedł czas, gdy show-biznes zaczął zwracać większą uwagę na młodszą z sióstr.

11-letnia Hillary zagrała tytułową rolę w "Kacper i Wendy", a trzy lata później miała już własny serial "Lizzie McGuire", w którym Haylie pojawiała się na trzecim planie.

d2fb2bn

Mimo że Haylie Duff nie zrobiła tak oszałamiające kariery jak jej młodsza siostra, nie mogła narzekać na brak zajęć w show-biznesie. 33-latka wystąpiła w ponad 70 filmach i serialach, nagrywała piosenki, grała w teatrze. Oprócz występów u boku siostry Haylie ma na swoim koncie role w "Siódmym niebie", "Szpitalu dobrej nadziei", "Napoleonie wybuchowcu" czy "Boston Public".

Kilka lat temu założyła bloga kulinarnego, z którym szybko przebiła się do telewizji. Otrzymała własny program o gotowaniu, napisała książkę kucharską, ale nie oznaczało to końca kariery aktorskiej. W rekordowym dla siebie 2012 r. wzięła udział w aż dziesięciu projektach filmowych i telewizyjnych. Wcześniej zagrała główną rolę w thrillerze "W obronie brata", który pojawi się w Telewizji WP 20 października o 22:00.

W przeciwieństwie do Hillary, Haylie nie pojawia się w mediach w kontekście skandali. Od lat ma jednak opinię "tej starszej i brzydszej siostry Duff". Złośliwcy porównywali jej twarz do maski antagonisty z filmu "Krzyk", co mogło ją doprowadzić do poddania się serii operacji plastycznych. Haylie Duff nigdy o tym nie opowiadała, jednak specjaliści są zgodni, że 33-latka musiała w przeszłości zrobić korektę nosa i podbródka, który jest znacznie mniej spiczasty niż na zdjęciach sprzed lat.

Haylie w 1996 i 2014 r./mat. prasowe
Źródło: Haylie w 1996 i 2014 r./mat. prasowe

Haylie zdaje się nie przejmować plotkami i konsekwentnie robi swoje, poświęcając przy tym większość swojego czasu rodzinie. Od 2012 r. jest w szczęśliwym związku z Mattem Rosenbergiem, który oświadczył jej się cztery lata temu, ale nadal nie doszło do ślubu. Rok po zaręczynach urodziła się ich pierwsza córeczka Ryan Ava, a na początku czerwca 2018 r. na świat przyszła Lulu Gray.

We wspomnianym thrillerze "W obronie brata" zagrała przed rzekomą metamorfozą przeprowadzoną w gabinecie chirurga plastycznego. Film opowiada o Claudii (Haylie Duff) pracującej jako niania w domu bogatego małżeństwa. Źródłem kłopotów w jej życiu jest jej brat, Carter, który ciągle popada w tarapaty. Gdy okazuje się, że chłopak ma dług u dilera narkotyków, siostra odmawia pomocy. W wyniku pewnych zdarzeń Carter zostaje posądzony o zabójstwo, a Claudia jest jedyną osobą, która pragnie dowieść jego niewinności.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2fb2bn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fb2bn