Trwa ładowanie...

Halina z "Sanatorium miłości" przeżyła gehennę z mężem. Dwukrotnie ją porzucił

Pobyt w Ustroniu pozwolił seniorce zapomnieć o bolesnych doświadczeniach. Wyznała przed kamerami, jak koszmarne było jej małżeństwo.

Halina z "Sanatorium miłości" przeżyła gehennę z mężem. Dwukrotnie ją porzuciłŹródło: Materiały prasowe
d2dzxbi
d2dzxbi

Halina Bernacka była uczestniczką 2. edycji "Sanatorium miłości", u której nastąpiła największa przemiana. 66-latka początkowo była skrytą, cichą osobą. Dopiero gdy wyznała kuracjuszom swoje troski, rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu.

Seniorka z Kielc zawsze marzyła o dużej, szczęśliwej rodzinie. Niestety tego pragnienia nie podzielał jej mąż. Choć doczekali się trójki dzieci, mężczyzna był wobec niej oschły.

- Mąż nie krzywdził mnie fizycznie, ale psychicznie. Brakowało mi bezpieczeństwa, zrozumienia, ciepła. Byłam samotna w małżeństwie - wyznała.

Zobacz: Marta Manowska: "Miłość w 'Sanatorium miłości' jest przyjaźnią"

Tuż przed Pierwszą Komunią najmłodszej pociechy mężczyzna w brutalny sposób oznajmił, że opuszcza rodzinę.

d2dzxbi

- Wyszedł, twierdząc, że nigdy mnie nie kochał, a ożenił się ze mną, żeby poprawić sobie byt - powiedziała Halina ze łzami w oczach.

Kobieta długo nie potrafiła poradzić sobie z tą sytuacją. Zwłaszcza że po kilku miesiącach mąż wrócił do domu i zagroził, że jeśli go nie przyjmie, targnie się na swoje życie.

Dodatkowo narobił długów, które ona spłacała latami. Po jakimś czasie mężczyzna znowu porzucił Halinę i ich dzieci. Tym razem bez słowa. Nigdy już nie wrócił.

Seniorka rodzinne dramaty przypłaciła wylewem. Twierdzi, że nie dałaby sobie rady bez wsparcia 93-letniej mamy, która wciąż jest sprawna i pomagała jej w domowych obowiązkach.

d2dzxbi

Pomimo żalu, Halina tuż przed śmiercią męża odwiedziła go w szpitalu. Był w śpiączce, ale dla spokoju ducha pożegnała się z nim.

- Do dziś ciężko mi z tym żyć, bo ja go bardzo kochałam, a nic nie miałam w zamian - wyznała w programie.

Dzięki "Sanatorium miłości" otworzyła się na nowe znajomości. Choć nie udało jej się znaleźć ukochanego, zyskała przyjaciółkę. Wciąż jest blisko z Iwoną, z którą dzieliła pokój. Niestety ze względu na problemy zdrowotne Haliny nie udało im się spotkać na specjalnym nagraniu programu. Wierzą jednak, że okazji do wizyt im nie zabraknie.

d2dzxbi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dzxbi