Trwa ładowanie...

Gwiazda TVP o Kukizie. Nie hamuje się. Zaskoczyła fanów

- Nie wyobrażam sobie jak można żyć pod takim naporem złości, nienawiści, wylewanych najgorszych wyzwisk i ogromu pogardy - pisze Dorota Naruszewicz. Aktorka przesadziła?

Dorota Naruszewicz, była gwiazda "Klanu", także włączyła się w komentowanie działań Pawła KukizaDorota Naruszewicz, była gwiazda "Klanu", także włączyła się w komentowanie działań Pawła KukizaŹródło: AKPA
d3f9dqw
d3f9dqw

W środę 11 sierpnia Paweł Kukiz głosował za przyjęciem "lex TVN", popierając tym samym Prawo i Sprawiedliwość. Na muzyka spłynęła fala hejtu. Jego działanie komentują politycy, jego dawni koledzy z branży muzycznej (wspominając choćby o ostrym i wiralowym w sieci komentarzu Panasewicza), ale także inne znane osoby, których nie podejrzewalibyśmy o cięte, polityczne refleksje.

Jedną z takich osób jest aktorka Dorota Naruszewicz, która zdecydowanie nie jest znana z tego, że bierze udział w dyskusjach o polityce. Aktorka, która zdobyła popularność przede wszystkim jako gwiazda serialu "Klan" TVP, pokusiła się o komentarz do zajść z Sejmie.

Zobacz: Radosław Sikorski bezwzględny dla Kukiza. Tak się tłumaczy

Naruszewicz pisze na Instagramie: "Hejt na pana Kukiza jest ogromny, gigantyczny wręcz. Nie wyobrażam sobie jak można żyć pod takim naporem złości, nienawiści, wylewanych najgorszych wyzwisk i ogromu pogardy".

d3f9dqw

"Jak wstać, ubrać się i normalnie wyjść na ulice, mijać ludzi, zatrzymać się gdzieś w sklepie, stanąć w kolejce do kasy. To zupełnie tak jak pójść na strzelnicę i stanąć z drugiej strony z tarczą na piersi. Przerażający obraz. Myślę, że nie tylko mnie. Mam nadzieje, że będzie długo zapamiętany" - komentuje dalej.

I jeśli pierwsza część wpisu aktorki mogła świadczyć, że Naruszewicz współczuje Kukizowi, to ostatnie zdania jej wypowiedzi rozwiewają wątpliwości.

"Mam nadzieje, że będzie tak długo zapamiętany, że każdy następny potencjalny sprzedawczyk i zdrajca będzie wiedział co go czeka gdy np. niespodziewanie pomylą mu się przyciski podczas głosowania. Nie żal mi p. Kukiza. Niech cieszy się, że to nie czasy średniowieczne bo wtedy, za zdradę groziło łamanie kołem, ćwiartowanie, wbijanie na pal, palenie na stosie, rozrywanie końmi" - pisze.

Komentarz Naruszewicz nie mógł przejść bez echa. W komentarzach pojawiły się opinie, że aktorka przesadziła.

d3f9dqw

"Obrzydliwy wpis...Zastanawiam się jak go połączyć z tymi kilkoma wystylizowanymi fotami" - pisze jedna z osób, której aktorka odpowiedziała, punktując, że zachowanie Kukiza doprowadziło do przepchnięcia ustawy ograniczającej wolność mediów.

"Dorotko, chyba trochę przesadziłaś, lekki hamulec by ci się przydał; a poza tym, to chyba Telewizja Polska dała ci tą delikatną rozpoznawalność?" - czytamy.

d3f9dqw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f9dqw