Trwa ładowanie...
d3kemub

Gracja z "Top Model" nie przypadła widzom do gustu: "Gracja to żmija"

Nowy sezon "Top Model" dopiero się zaczął, a już wzbudza spore emocje. Jedną z tych uczestniczek, o których najwięcej się mówi jest Gracja. Niestety, słowa kierowane w jej stronę to nie pochlebstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gracja Kalibabka zderzyła się z dużym hejtem.
Gracja Kalibabka zderzyła się z dużym hejtem. (Instagram.com)
d3kemub

"Top Model" już kolejny rok z rzędu gromadzi przed ekranami milionową widownię, a co za tym idzie wywołuje ogromne emocje. Program wylansował kilka gwiazd modelingu (na przykład Karolina Pisarek), wiele gwiazd telewizji (Karolina Gilon) i sporo gwiazd internetowego świata (Ola Żuraw, Michał Gała). Werdykty jury nie zawsze pokrywają się z tym, co podoba się widzom, a ci również potrafią zaciekle dyskutować o tym, co dzieje się w programie.

Jak każde telewizyjne show, tak i produkcja "Top Model" lansuje wśród uczestników tych, których widzowie pokochają, jak i tych, na których spłynie ogrom hejtu. Dużą rolę odgrywa tu montaż, choć czasem rzeczywiście niektórzy aspirujący do roli profesjonalnych modelek i modeli potrafią swoim zachowaniem rozpętać burzę.

d3kemub

Choć to dopiero początek sezonu, już teraz widać kto jest "czarnym charakterem". 18-letnia Gracja Kalibabka nie cieszy się sympatią widzów. Ci nie szczędzą ostrych słów pod jej adresem.

Gracja zdenerwowała widzów swoimi emocjonalnymi reakcjami. Kiedy coś nie szło po jej myśli lały się łzy. To nie spodobało się fanom programu, którzy dodatkowo uznali ją za wyniosłą i zarozumiałą. Kolejny raz podpadła widzom mówieniem przez sen.

Klaudia El Dursi wspomina "Top Model": "Mam ogromną wdzięczność do tego programu"

Internauci nie przebierali w słowach: "Tej pani już w tym sezonie wystarczy", "Szkodzi sobie swoim zachowaniem", "Co ona sobą reprezentuje? Ma paskudny charakter", "Czy ona może w końcu odpaść?", "Gracja to żmija".

d3kemub

Uważacie, że Gracja Kalibabka zasłużyła na tyle ostrych słów?

Swoje ulubione programy i seriale możesz oglądać na WP Pilot!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3kemub

Podziel się opinią

Share
d3kemub
d3kemub