Trwa ładowanie...

"Gra o tron" sezon 7. odcinek 7. - emisja finału serii w TV i online. Czego możemy się spodziewać?

Siódmy sezon "Gry o tron" dobiega końca. Czego możemy spodziewać się w finałowej odsłonie serii? Czy Daenerys i Cersei wreszcie się skonfrontują?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Gra o tron" sezon 7. odcinek 7. - emisja finału serii w TV i online. Czego możemy się spodziewać?
Źródło: Materiały prasowe
d2xpcui

Dopiero co rozpoczął się 7. sezon "Gry o tron", a już przychodzi nam powoli żegnać się z ulubionymi postaciami tego serialu. Najbliższy epizod będzie finałową odsłoną serii. Widzowie na całym świecie oczekują, że twórcy zaserwują im w najnowszym odcinku wiele niesamowitych emocji. Atmosferę przed premierą podsyca chociażby fakt, że zakończenie 7. sezonu trwać będzie aż 81 minut. W tej niemalże pełnometrażowej formie prawdopodobnie dojdzie do spotkania na szczycie najbardziej wpływowych postaci. Co może się wydarzyć? Gdzie obejrzeć epizod w TV i online? Zobacz naszą krótką zapowiedź!

"Gra o tron" sezon 7. odcinek 7. - streszczenie poprzedniego epizodu

Ostatnim razem doszło do spektakularnego pojedynku ludzi Jona Snowa z armią Nocnego Króla. W wyniku walk śmierć poniósł jeden ze smoków Daenerys, która postanowiła wysłać Władcy Północy wsparcie. Sam Snow cudem uniknął śmierci. Ostatecznie udało mu się jednak upolować Nieumarłego. Rannego bohatera odwiedziła Daenerys. Jon uznał Matkę Smoków za swoją królową. Tymczasem poległa w walkach bestia została wskrzeszona przez Nocnego Króla. To oczywiście zwiastuje nadejście ogromnego niebezpieczeństwa.

"Gra o tron" sezon 7. odcinek 7. - zapowiedź

Finałowy epizod 7. sezonu "Gry tron" jest wyjątkowo tajemniczy. Naprawdę trudno przewidzieć, co może wydarzyć się w odcinku zamykającym serię. Jego tytuł - "The Dragon and the Wolf" - może sugerować, że skupi się on głównie na postaciach Daenerys i Jona Snowa. Tradycyjnie rąbka tajemnicy uchyla nieco opublikowany zwiastun.

Z krótkiego klipu można wywnioskować, że Królewska Przystań ostanie oblężona przez Nieskalanych, do których dołączą następnie Dothraki. Wygląda na to, że Tyrion, Jaime i Cersei ponownie się spotkają. Do tego grona dołączy też Jon:

d2xpcui

- Liczy się tylko jedna wojna i ona właśnie nadeszła - mówi władca Północy. Czyżby już miało dojść do decydujących starć o Żelazny Tron? We wspomnianym trailerze nie pojawia się natomiast Daenerys. Oprócz tego kontynuowany będzie wątek Sansy. W finałowym epizodzie prawdopodobnie dowiemy się, czy Littlefingerowi uda się skłócić bohaterkę z jej siostrą Aryą.

Za reżyserię 7. odcinka 7. sezonu odpowiada Jeremy Podeswa. Scenariusz opracowali David Benioff i D.B. Weiss.

"Gra o tron" sezon 7. odcinek 7. – emisja w TV i online

Premiera epizodu odbędzie się w nocy z 27 na 28 sierpnia o godzinie 3:00 na antenie HBO. Powtórkę będzie można obejrzeć o 20:10. Wszystkie odcinki są dostępne online dzięki platformie HBO GO.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xpcui

Podziel się opinią

Share
d2xpcui
d2xpcui