Trwa ładowanie...

"Gra o tron": Kit Harington nie mógł opanować emocji, gdy poznał zakończenie serialu

Materiał z dokumentu HBO o powstawaniu 8. sezonu "Gry o tron" podbija sieć. A szczególnie fragment z Kitem Haringtonem w roli głównej.
Share
Kit Harrington, czyli serialowy Jon Snow, czyta scenariusz ostatnich scen "Gry o tron"
Kit Harrington, czyli serialowy Jon Snow, czyta scenariusz ostatnich scen "Gry o tron"Źródło: Materiały prasowe
d33d6hl

Zakończenie serialu wzbudziło wśród fanów skrajne emocje. Wielu z nich było nim na tyle rozczarowanych, że wystosowali petycję o nakręcenie 8. sezonu od nowa. Twórcy jednak bronili swojej wizji i stwierdzili, że żadnego remake’u nie będzie.

Tym, którzy czuli niedosyt po pożegnaniu z serialem, HBO przygotowało prawdziwą gratkę - dokument o powstawaniu ostatniego sezonu: "Game of Thrones: The Last Watch" ("Gra o tron: Ostatnia warta").

W jednej ze scen widzowie mieli okazję zobaczyć, jak powstawał 8. sezon i jak wyglądała praca całej ekipy filmowej od kuchni. Hitem sieci okazał się fragment, gdzie obsada czytała scenariusz ostatniego odcinka serii.

d33d6hl

Gdy Kit Harrington dowiedział się, jak będą wyglądały ostatnie chwile Jona i Daenerys i co będzie musiał zrobić jego bohater, nie potrafił opanować emocji. W oczach zszokowanego aktora pojawiły się łzy. Prawdopodobnie spodziewał się, że Clarke zareaguje podobnie.

Aktorka tymczasem zaskakujące wieści przyjęła z dużym spokojem (jako jedna z pierwszych dowiedziała się, jak się skończy serial). Dla rozładowania sytuacji i pocieszenia stroiła zabawne miny. Jednak Harington sprawiał wrażenie, jakby nie mógł uwierzyć w to, co właśnie przeczytał.

Na sali wśród aktorów zapadła cisza. Gromkie brawa rozległy się dopiero, gdy padło "end of Game of Thrones". Oglądaliście dokument HBO?

d33d6hl

Podziel się opinią

Share
d33d6hl
d33d6hl