Trwa ładowanie...
ycipk-1gwnqs

"Gra o tron": Kit Harington nie mógł opanować emocji, gdy poznał zakończenie serialu

Materiał z dokumentu HBO o powstawaniu 8. sezonu "Gry o tron" podbija sieć. A szczególnie fragment z Kitem Haringtonem w roli głównej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kit Harrington, czyli serialowy Jon Snow, czyta scenariusz ostatnich scen "Gry o tron"
Kit Harrington, czyli serialowy Jon Snow, czyta scenariusz ostatnich scen "Gry o tron" (Materiały prasowe)
ycipk-1gwnqs

Zakończenie serialu wzbudziło wśród fanów skrajne emocje. Wielu z nich było nim na tyle rozczarowanych, że wystosowali petycję o nakręcenie 8. sezonu od nowa. Twórcy jednak bronili swojej wizji i stwierdzili, że żadnego remake’u nie będzie.

Tym, którzy czuli niedosyt po pożegnaniu z serialem, HBO przygotowało prawdziwą gratkę - dokument o powstawaniu ostatniego sezonu: "Game of Thrones: The Last Watch" ("Gra o tron: Ostatnia warta").

W jednej ze scen widzowie mieli okazję zobaczyć, jak powstawał 8. sezon i jak wyglądała praca całej ekipy filmowej od kuchni. Hitem sieci okazał się fragment, gdzie obsada czytała scenariusz ostatniego odcinka serii.

ycipk-1gwnqs

Gdy Kit Harrington dowiedział się, jak będą wyglądały ostatnie chwile Jona i Daenerys i co będzie musiał zrobić jego bohater, nie potrafił opanować emocji. W oczach zszokowanego aktora pojawiły się łzy. Prawdopodobnie spodziewał się, że Clarke zareaguje podobnie.

Aktorka tymczasem zaskakujące wieści przyjęła z dużym spokojem (jako jedna z pierwszych dowiedziała się, jak się skończy serial). Dla rozładowania sytuacji i pocieszenia stroiła zabawne miny. Jednak Harington sprawiał wrażenie, jakby nie mógł uwierzyć w to, co właśnie przeczytał.

Na sali wśród aktorów zapadła cisza. Gromkie brawa rozległy się dopiero, gdy padło "end of Game of Thrones". Oglądaliście dokument HBO?

ycipk-1gwnqs
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1gwnqs

ycipk-1gwnqs
ycipk-1gwnqs