Trwa ładowanie...
01-12-2011 12:20

"Głęboka woda": Rozterki, strach, łzy i wzruszenia

"Głęboka woda": Rozterki, strach, łzy i wzruszenia
d1h1j6v
d1h1j6v

[

]( http://www.fakt.pl )
Marcin Dorociński i Katarzyna Maciąg grają główne role w nowym serialu obyczajowym Telewizji Polskiej zatytułowanym *"Głęboka woda". Pierwszy odcinek zobaczymy w niedzielę wieczorem. Produkcja zastąpi nadawany do tej pory w Dwójce historyczny "Czas honoru".*

d1h1j6v

Serial ukazuje trudne losy pracowników ośrodka pomocy społecznej. Nie zabraknie tu wielkich emocji – rozterek, strachu, łez i wzruszeń.

Nowym szefem ośrodka zostaje były muzyk, bezkompromisowy Wiktor Okulicki (Marcin Dorociński). Mężczyzna jest całkowicie oddany swojej pracy, jest człowiekiem czynów, nie słów. Nie boi się wyzwań i odważnych decyzji. W pracy na co dzień styka się z ludźmi potrzebującymi, słabszymi, zepchniętymi na margines społeczeństwa, porzuconymi przez najbliższych. Okulicki w swojej pracy nie jest sam, może liczyć na sprawdzony zespół współpracowników. W każdym odcinku pracownicy ośrodka będą mieli do czynienia z konkretnym problemem, m.in. narkomanią, alkoholizmem, bezrobociem czy przemocą domową. Produkcja będzie też przedstawiała losy samych pracowników ośrodka.

Zdjęcia do „Głębokiej wody” powstawały we Wrocławiu. Serial jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Twórcy chcieli, by spełniał on wszelkie kryteria misyjności, zgodnie z linią programową TVP. Serial liczy 13 odcinków. Poza Marcinem Dorocińskim i Katarzyną Maciąg zobaczymy w nim, m.in.: Teresę Budzisz-Krzyżanowską, Martę Klubowicz i Rafała Maćkowiaka.

„Głęboką wodę” wyreżyserowała Magdalena Łazarkiewicz, która chce tą produkcją rozwiać wszelkie stereotypy dotyczące pracowników socjalnych.

d1h1j6v

– W potocznej świadomości pracownik społeczny kojarzy się nam z babą, która rozdaje talony na zupę, a tak naprawdę przez ręce tych osób „przechodzi” wiele dramatycznych, ciekawych ludzkich historii – mówiła niedawno.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Kwaśniewska: Nigdy nie miałam stylisty

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d1h1j6v

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d1h1j6v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h1j6v