Trwa ładowanie...

Georgina Tarasiuk po latach. Zobaczcie, jak wygląda gwiazda "Szansy na sukces"

"Szansa na sukces" na przestrzeni lat wypromowała mnóstwo gwiazd. Tych mniejszych i większych. Szczególne miejsce w pamięci widzów zajęła 11-letnia wtedy Georgina Tarasiuk.

Share
Georgina Tarasiuk po latach. Zobaczcie, jak wygląda gwiazda "Szansy na sukces"
Źródło: Youtube.com, Fot: YouTube
d3y2u43

Georgina Tarasiuk podbiła serca widzów kilkanaście lat temu w "Szansie na sukces". Wtedy 11-letnia dziewczynka zajęła pierwsze miejsce i świat show-biznesu otworzył przed nią drzwi do wielkiej kariery.

ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Mann i Krzysztof Materna przewidzieli przyszłość w swoim skeczu?

Mimo młodego wieku nie zaprzepaściła szansy. A różnie bywa z losem uczestników takiego typu talent-show. Georgina Tarasiuk skończyła szkołę muzyczną I stopnia. Występowała u boku wielkich gwiazd takich jak Violetta Villas, Natalia Kukulska czy Piotr Rubik. Nie próżnowała, bo już w 2002 roku wydała debiutancką płytę.

d3y2u43

Biorąc udział w show TVP, miała 11 lat, dziś ma 30. Aktualnie śpiewa z Piotrem Lewańczykiem. W duecie przygotowują płytę, która być może podbije muzyczny rynek. Na krążku znajdą się trzy utwory "Zawzięcie", "Figle Zuchwałe" oraz "Fantazmat".

Georgina nie przypomina skromnej dziewczynki z kultowego talent-show. Dziś jest świadomą artystką, która tworzy. Jak widać, nie zaprzepaściła szansy po programie TVP i postawiła na śpiew.

Program "Szansa na sukces" przez wiele lat był prowadzony przez Wojciecha Manna. Po przerwie show wróciło na antenę TVP w nieco innej odsłonie. Ku zaskoczeniu wszystkich prowadzącym został Artur Orzech. Pamiętacie Georginę Tarasiuk?

d3y2u43

Podziel się opinią

Share
d3y2u43
d3y2u43