Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chcieliby, żeby Julia i Paweł byli razem. Kobieta skomentowała

Julia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pasują do siebie?
Julia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pasują do siebie?
Źródło zdjęć: © Player
oprac. MOS

15.12.2021 10:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szósta edycja randkowego show TVN dobiegła końca. Niestety dwa z trzech małżeństw zakończyły się fiaskiem. Widzowie uważają, że odrzuceni Julia i Paweł pasowaliby do siebie. Co na to sami zainteresowani?

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyniósł widzom sporo emocji. Okazało się, że tylko małżeństwo Anety i Roberta można zaliczyć do udanych. Julię i Tomka poróżniła uwaga o jej wadze i sugestia o konieczności schudnięcia. Z kolei Paweł i Kasia zadeklarowali przed ekspertami, że dalej będą rozwijać swoją relację, ale po kolejnym miesiącu okazało się, że nie utrzymywali już ze sobą kontaktu.

Po emisji ostatniego odcinka szóstego sezonu w TVN uczestnicy mogą zdradzić nieco więcej o kulisach programu. Paweł nie krył swojego rozczarowania małżeństwa z Kasią, wprost nazywając go błędem i cyrkiem. Julia również skupiła się na kwestiach różniących ją z Tomkiem, które doprowadziły do rozwodu.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uznali, że Julia i Paweł, którym nie powiodło się w telewizyjnych małżeństwach, pasowaliby do siebie. W końcu w poprzedniej edycji po programie związali się ze sobą Karol i Laura, dla których również eksperci dobrali nieodpowiednich partnerów.

Gdy Julia zdradziła, że poznała kogoś nowego, a i Paweł przyznał, że rozpoczął już nowy rozdział w życiu uczuciowym, internauci snuli domysły na ich temat. Pojawiła się teoria, że są razem. Julia szybko zdementowała tę plotkę.

"Helooooou, ja i Paweł nie jesteśmy parą. Nie doszukujcie się proszę teraz w każdej edycji pary, która sama się sparowała na własną rękę" - odpowiedziała na jeden z komentarzy na profilu Pawła na Instagramie.

Zresztą Julia w wywiadzie dla WP Kobieta zdradziła, jak poznała nowego partnera. - Napisał do mnie w mediach społecznościowych po tym, jak przeczytał w sieci artykuły na mój temat. Pochwalił moją postawę i tak - od słowa do słowa - zaczęliśmy stopniowo się poznawać. W sumie można powiedzieć, że znalazłam miłość dzięki udziałowi w programie - wyznała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także