Trwa ładowanie...

Zmiany w "Familiadzie". Strasburger dał zaskakującą wypowiedź o maseczkach

Karol Strasburger i cała ekipa "Familiady" jest na przymusowym urlopie, ale wkrótce ma się to zmienić. Prowadzący zapowiedział, że rodzinny teleturniej wróci na antenę w zmienionej formule.

Zmiany w "Familiadzie". Strasburger dał zaskakującą wypowiedź o maseczkachŹródło: Materiały prasowe
d4dyzw5
d4dyzw5

Przez pandemię koronawirusa produkcja nowych odcinków "Familiady" została wstrzymana. - W sytuacji, w której nie pracuję, do mojej kasy nie wpływa nic. Nie zarabiam teraz w ogóle. Nie wiadomo, jak będzie za chwilę. Nagrania "Familiady", seriale i spektakle są wstrzymane. Imprezy, które prowadziłem też. Mam nadzieję, że to za chwilę wróci do normy – mówił w rozmowie z WP dwa tygodnie temu. Teraz zapowiada, że wkrótce znowu będzie pracował.

Obejrzyj: Karol Strasburger poucza: "Mówienie dowcipów wymaga dużego wyczucia"

- W tej chwili nie pracujemy. Ale już niedługo nasza ekipa wróci na plan. Nie mam jeszcze terminu, ale z tego, co wiem, będzie to wkrótce – powiedział Strasburger "Faktowi".

d4dyzw5

Prowadzący wspomniał także o zmienionej formule programu, dostosowanej do nowych warunków i zagrożeń wynikających z pandemii. Mniejsza liczba uczestników, większe odstępy między nimi, przywitanie bez podawania sobie ręki to najprostsze rozwiązania, które można zastosować w "Familiadzie". A co z zasłanianiem ust i nosa?

- Na pewno nie będziemy występować w maseczkach, bo wtedy wszyscy wyglądalibyśmy jak Zorro – powiedział dziennikowi.

I teraz nie wiemy, czy był to kolejny żart prowadzącego, czy Strasburger zapomniał, że Zorro zasłaniał sobie twarz na wysokości oczu, a nie ust i nosa.

d4dyzw5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dyzw5