Trwa ładowanie...

Eurowizja Junior 2020 po raz drugi odbędzie się w Polsce. Wielki sukces TVP

Eurowizja Junior 2020 oficjalnie odbędzie się w Polsce po raz drugi. Które miasto będzie gospodarzem imprezy w tym roku

Eurowizja Junior 2020 po raz drugi odbędzie się w Polsce. Wielki sukces TVPŹródło: PAP
d2ay3dm
d2ay3dm

W ubiegłym roku Eurowizja Junior odbyła się w Gliwicach, a Polska po raz kolejny zwyciężyła - Viki Gabor zajęła 1. miejsce w konkursie. TVP dołożyła wszelkich starań, by kolejna edycja imprezy po raz kolejnyodbyła się na terenie nadwiślańskiego kraju. Europejska Unia Nadawców oficjalnie potwierdziła, że misja została zakończona sukcesem.

"Jesteśmy zaszczyceni ogłosić, że TVP po raz kolejny zapisze się w historii, organizując Eurowizję Junior w 2020 roku. Zeszłoroczne wydarzenie w Gliwicach wyznaczyło nową jakość. Imponująca produkcja wyniosła konkurs na nowy poziom i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w tym roku ponownie będziemy mogli współpracować z utalentowaną ekipą TVP" – ogłosił Jon Ola Sand, producent wykonawczy Eurowizji.

ZOBACZ TAKŻE: Jacek Kurski o Eurowizji Junior: "Ten konkurs stanie się własnością Polski"

Organizacja Eurowizji Junior 2020 w Polsce została potwierdzona krótkim nagraniem, które organizatorzy opublikowali w serwisie YouTube.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy oraz gdzie miałaby się odbyć tegoroczna Eurowizja Junior. Zgodnie z treścią komunikatu na oficjalnej stronie konkursu, szczegółowe informacje dopiero zostaną ogłoszone. Kilka dni temu pojawiły się jednak pogłoski, że impreza miałaby się odbyć w Krakowie.

d2ay3dm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ay3dm