Trwa ładowanie...

Eurowizja 2019: Andrzej Saramonowicz dosadnie o konkursie. "Nas w Europie nikt nie lubi"

Nie milkną echa występu Tulii na tegorocznej Eurowizji. Obok całego wydarzenia nie przeszedł obojętnie Andrzej Saramonowicz.

Eurowizja 2019: Andrzej Saramonowicz dosadnie o konkursie. "Nas w Europie nikt nie lubi"Źródło: East News, fot: East News
d2uib5p
d2uib5p

"Nas w Europie nikt nie lubi" - grzmi Andrzej Saramonowicz, który postanowił, żeby jasno i wyraźnie wybrzmiała jego opinia na temat Eurowizji.

ZOBACZ TAKŻE:Roksana Węgiel złagodzi swój wizerunek? "Daleko jej do Miley Cyrus" (KLIKA PUDELKA)

Tulia była nadzieją dla Polski. Zapowiadało się naprawdę obiecująco. Niestety, gdy tylko żeński zespół folkowy wystąpił w pierwszym półfinale, w sieci rozpętała się burza. Internauci pisali, że występ był po prostu słaby.

"W sprawie Eurowizji i występu zespołu Tullia, to mam do powiedzenia jedynie tyle, że choćbyśmy wystawili Chopina z Moniuszką akompaniujących Matce Boskiej, to zawsze będziemy brać wciry, bo w tym konkursie nie głosuje się na piosenki i wykonawców, tylko na narody. A nas w Europie nikt nie lubi" - pisze Saramonowicz.

"Co zresztą nie dziwne, wszak także "między swemi" zawsze robimy wszystko, żeby Polska nigdy i nigdzie nie wygrała. Nasz plan optimum - który z takim patosem lubimy sobie wyśpiewać - to żeby nie zginęła, kiedy żyjemy. A po nas? Choćmy potop" - pisze w facebookowym wpisie.

Zgadzacie się z Andrzejem Saramonowiczem?

d2uib5p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uib5p