Trwa ładowanie...

Eurowizja 2019: Andrzej Saramonowicz dosadnie o konkursie. "Nas w Europie nikt nie lubi"

Nie milkną echa występu Tulii na tegorocznej Eurowizji. Obok całego wydarzenia nie przeszedł obojętnie Andrzej Saramonowicz.
Share
Tulia reprezentowała Polskę na Eurowizji
Tulia reprezentowała Polskę na EurowizjiŹródło: East News, Fot: East News
d3hfskr

"Nas w Europie nikt nie lubi" - grzmi Andrzej Saramonowicz, który postanowił, żeby jasno i wyraźnie wybrzmiała jego opinia na temat Eurowizji.

ZOBACZ TAKŻE:Roksana Węgiel złagodzi swój wizerunek? "Daleko jej do Miley Cyrus" (KLIKA PUDELKA)

Tulia była nadzieją dla Polski. Zapowiadało się naprawdę obiecująco. Niestety, gdy tylko żeński zespół folkowy wystąpił w pierwszym półfinale, w sieci rozpętała się burza. Internauci pisali, że występ był po prostu słaby.

d3hfskr

"W sprawie Eurowizji i występu zespołu Tullia, to mam do powiedzenia jedynie tyle, że choćbyśmy wystawili Chopina z Moniuszką akompaniujących Matce Boskiej, to zawsze będziemy brać wciry, bo w tym konkursie nie głosuje się na piosenki i wykonawców, tylko na narody. A nas w Europie nikt nie lubi" - pisze Saramonowicz.

"Co zresztą nie dziwne, wszak także "między swemi" zawsze robimy wszystko, żeby Polska nigdy i nigdzie nie wygrała. Nasz plan optimum - który z takim patosem lubimy sobie wyśpiewać - to żeby nie zginęła, kiedy żyjemy. A po nas? Choćmy potop" - pisze w facebookowym wpisie.

Zgadzacie się z Andrzejem Saramonowiczem?

d3hfskr

Podziel się opinią

Share
d3hfskr
d3hfskr