Trwa ładowanie...

Eurowizja 2019: Skandaliczne komentarze po występie Tulii

Zespół Tulia był kolejną nadzieją Polski na Eurowizji. Niestety po występie żeńskiego zespołu folkowego rozpętała się burza. Padło wiele skandalicznych komentarzy, które w ogóle paść nie powinny.
Share
Tulia reprezentowała Polskę na Eurowizji
Tulia reprezentowała Polskę na EurowizjiŹródło: East News, Fot: East News
d210fok

Tulia w półfinale Eurowizji zaprezentowały piosenkę "Pali się". Kiedy w sieci kilka dni przed występem pokazano próby do występu, wielu pokładało ogromne nadzieje w tym roku.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel złagodzi swój wizerunek? "Daleko jej do Miley Cyrus" (KLIKA PUDELKA)

Niestety. Tulia mimo ogromnych chęci i wysiłku odpadła w przedbiegach. Finał konkursu odbędzie się bez polskiej reprezentacji.
Po występie zespołu w sieci wybuchła burza. Jedni uważali, że Tulia w ogóle nie pasowała do Eurowizji, inni do końca nie tracili nadziei.

d210fok

ZOBACZ TAKŻE: Kuba Wojewódzki krytykuje Eurowizję. "Zaczynam rozumieć Brexit"

"Po występie Tulii wstydzę się, że jestem Polką" - czytamy w gąszczu komentarzy. O ile komuś występ mógł się nie podobać, takie słowa są po prostu nie na miejscu. Na szczęście w tłumie oburzonych internautów znaleźli się również ci, którzy wspierali Polskę. Mimo wszystko.

Choć Tulia odniosła sromotną porażkę w tegorocznym konkursie, być może za rok wyciągniemy wnioski i odniesiemy wielki sukces.

d210fok

Podziel się opinią

Share
d210fok
d210fok