Trwa ładowanie...
d2kd55k

Emocjonujący występ w "The Voice Kids". Cleo zalała się łzami

Występy młodych uczestników "The Voice Kids" wywołują ogromne emocje u trenerów muzycznego show. Utwór promujący film "Miasto 44" w wykonaniu trzech nastolatek z drużyny Dawida Kwiatkowskiego szczególnie poruszył Cleo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cleo poruszył występ młodych uczestniczek
Cleo poruszył występ młodych uczestniczek (tvp, Fot: Jan Bogacz)
d2kd55k

Piosenkę, którą w oryginale śpiewali Anna Iwanek, Pati Sokół oraz Piotr Cugowski, wykonały Anastazja Maciąg, Estera Kmiecik i Gabrysia Zalewska. Niezwykle poruszający tekst piosenki i świetne wykonanie tria sprawiło, że Cleo nie mogła powstrzymać łez.

*Zobaczcie fragment występu: *

- Przepraszam, ale doprowadziłyście do tego, że ciotka troszkę się spłakała - powiedziała przez łzy Cleo tuż po zakończeniu występu.

d2kd55k

Zobacz też: "The Voice Kids": 13-latek objawieniem programu. Trenerzy wróżą mu wygraną

- Dawid dziękuję, że wybrałeś ten utwór. Mocny nabiera to, że tak młode osoby śpiewają te słowa uderzające prosto w serce - dodała trenerka.

Przypomnijmy, że w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 zobaczymy pierwsze muzyczne Bitwy 3. edycji "The Voice Kids". Na scenie zaprezentuje się podzielona na tria drużyna Dawida Kwiatkowskiego. Po każdym występie wokalista zdecyduje, który uczestnik przejdzie do kolejnego etapu.

Zobacz też: "The Voice Kids": 13-latek zachwycił jurorów. "Olbrzymi talent"

d2kd55k

Podziel się opinią

Share

d2kd55k

d2kd55k