WP

Ellen Page odwiedziła Polskę. Amerykańska aktorka przyjechała do nas służbowo

Pamiętacie zdjęcia Jareda Leto, który zajadał się naszymi pierogami? Teraz Polskę odkryła nieco Ellen Page. Nie omieszkała podzielić się zdjęciami z pobytu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ellen Page
Ellen Page (Wikimedia Commons CC0)
WP

Ellen Page znana jest z takich filmów jak choćby "Incepcja", "Linia życia", czy "Juno". Od jakiegoś czasu wiadomo, że aktorka wystąpi w nowej produkcji Netfliksa – "Umbrella Academy". Właśnie dlatego zawitała do Polski.

Przeczytaj też: "Russian Doll" Netfliksa: Dzień Świstaka na nowo

Na pierwszym zdjęciu zrobionym w Warszawie pozuje przy wielkoformatowym plakacie nowego serialu. A w podpisie pod fotką możemy przeczytać standardowe podziękowania za miły pobyt.

WP

Ellen pokazała także mural w stolicy, który ma promować "The Umbrella Academy". - Nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczycie serial - pisze aktorka.

Amerykanka pokazała jeszcze jedno zdjęcie z Polski. Zrobiła je w jednej z warszawskich restauracji. Spostrzegawczy od razu zauważą przypinkę, jaką ma na bluzie. Page celowo umieściła w kadrze napis "I Love Warszawa" z tęczowym serduszkiem. Kolorowa flaga znalazła się także w podpisie przy zdjęciu.

WP

Tu można przypomnieć, że Ellen Page jest od 2018 roku w związku małżeńskim. Jej partnerką jest Emma Porter.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, co Ellen robiła w Polsce. Wywiady, rozmowy z produkcją, a może coś więcej? Wiadomo jednak, że serial zadebiutuje na Netfliksie 15 lutego. Warto sprawdzić, czy przypadkiem część scen nie dzieje się w Polsce.

O czym jest "The Umbrella Academy"? Z opisu producenta można się dowiedzieć, że akcja ma miejsce w świecie, w którym John F. Kennedy nigdy nie zginął. Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży.

WP

Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve'a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca.

Serial "The Umbrella Academy" jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya (założyciela "My Chemical Romance"), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics.

Zobacz też: "Sex Education" Netfliksa: mówi o tym, o czym w polskich szkołach się nie rozmawia

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP