Trwa ładowanie...
d3iab30

Ellen Page odwiedziła Polskę. Amerykańska aktorka przyjechała do nas służbowo

Pamiętacie zdjęcia Jareda Leto, który zajadał się naszymi pierogami? Teraz Polskę odkryła nieco Ellen Page. Nie omieszkała podzielić się zdjęciami z pobytu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ellen Page
Ellen Page (Wikimedia Commons CC0)
d3iab30

Ellen Page znana jest z takich filmów jak choćby "Incepcja", "Linia życia", czy "Juno". Od jakiegoś czasu wiadomo, że aktorka wystąpi w nowej produkcji Netfliksa – "Umbrella Academy". Właśnie dlatego zawitała do Polski.

Przeczytaj też: "Russian Doll" Netfliksa: Dzień Świstaka na nowo

Na pierwszym zdjęciu zrobionym w Warszawie pozuje przy wielkoformatowym plakacie nowego serialu. A w podpisie pod fotką możemy przeczytać standardowe podziękowania za miły pobyt.

Ellen pokazała także mural w stolicy, który ma promować "The Umbrella Academy". - Nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczycie serial - pisze aktorka.

Amerykanka pokazała jeszcze jedno zdjęcie z Polski. Zrobiła je w jednej z warszawskich restauracji. Spostrzegawczy od razu zauważą przypinkę, jaką ma na bluzie. Page celowo umieściła w kadrze napis "I Love Warszawa" z tęczowym serduszkiem. Kolorowa flaga znalazła się także w podpisie przy zdjęciu.

Tu można przypomnieć, że Ellen Page jest od 2018 roku w związku małżeńskim. Jej partnerką jest Emma Porter.

d3iab30

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, co Ellen robiła w Polsce. Wywiady, rozmowy z produkcją, a może coś więcej? Wiadomo jednak, że serial zadebiutuje na Netfliksie 15 lutego. Warto sprawdzić, czy przypadkiem część scen nie dzieje się w Polsce.

O czym jest "The Umbrella Academy"? Z opisu producenta można się dowiedzieć, że akcja ma miejsce w świecie, w którym John F. Kennedy nigdy nie zginął. Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży.

Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve'a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca.

Serial "The Umbrella Academy" jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya (założyciela "My Chemical Romance"), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics.

d3iab30

Zobacz też: "Sex Education" Netfliksa: mówi o tym, o czym w polskich szkołach się nie rozmawia

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3iab30

Podziel się opinią

Share
d3iab30
d3iab30