Trwa ładowanie...

"Elif", odcinek 472. Ümit kradnie pieniądze z konta Emiroğlu [STRESZCZENIE]

"Elif" to turecki serial obyczajowy, który całkiem dobrze przyjął się wśród polskich widzów. Losy jego bohaterów można śledzić od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1. W środowym odcinku "Elif" dojdzie do kradzieży pieniędzy z konta bankowego.

"Elif", odcinek 472. Ümit kradnie pieniądze z konta Emiroğlu [STRESZCZENIE]Źródło: Materiały prasowe
dx8dtpz
dx8dtpz

"Elif", odcinek 472 - strzeszczenie

W poprzednim odcinku Ümit próbował porwać Elif podczas jej urodzin. W ostatniej chwili pojawiła się jednak Melek. Mężczyzna przejrzał na oczy i postawił Arzu ultimatum: albo on, albo porwanie Elif. Veysel wciąż cierpi z powodu odejścia Tülay.

W najbliższym odcinku serialu Tülay przypadkiem zauważa na ulicy Veysela i Murata jadących samochodem. Seval widzi, jak jej przyjaciółka się męczy i nieustannie namawia ją na powrót do domu. Pomiędzy Bahriye a Cevahirem dochodzi do kłótni - kobieta grozi, że wyjawi wszystkim fakt, że mężczyzna nie ma potrzebnego zezwolenia i zatrudnia ludzi bez ubezpieczenia. Ich rozmowę przypadkiem słyszy Suna.

Ümit wypłaca pieniądze z konta Emiroğlu. Melek i Arzu udają się do banku, żeby spłacić pierwszą ratę kredytu. Są w szoku na wieść, że konto jest puste. Aliye jest załamana, Melek podejrzewa Ümita. Bahriye próbuje podburzyć Cevahira przeciwko Melek.

Odcinek 472. serialu "Elif" już w środę 24 kwietnia o godzinie 14:00 na kanale TVP 1.

dx8dtpz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx8dtpz