WP

"Elif", odcinek 472. Ümit kradnie pieniądze z konta Emiroğlu [STRESZCZENIE]

"Elif" to turecki serial obyczajowy, który całkiem dobrze przyjął się wśród polskich widzów. Losy jego bohaterów można śledzić od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1. W środowym odcinku "Elif" dojdzie do kradzieży pieniędzy z konta bankowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Elif", odcinek 472. Ümit kradnie pieniądze z konta Emiroğlu [STRESZCZENIE]
"Elif", odcinek 472. Ümit kradnie pieniądze z konta Emiroğlu [STRESZCZENIE] (Materiały prasowe)
WP

"Elif", odcinek 472 - strzeszczenie

W poprzednim odcinku Ümit próbował porwać Elif podczas jej urodzin. W ostatniej chwili pojawiła się jednak Melek. Mężczyzna przejrzał na oczy i postawił Arzu ultimatum: albo on, albo porwanie Elif. Veysel wciąż cierpi z powodu odejścia Tülay.

W najbliższym odcinku serialu Tülay przypadkiem zauważa na ulicy Veysela i Murata jadących samochodem. Seval widzi, jak jej przyjaciółka się męczy i nieustannie namawia ją na powrót do domu. Pomiędzy Bahriye a Cevahirem dochodzi do kłótni - kobieta grozi, że wyjawi wszystkim fakt, że mężczyzna nie ma potrzebnego zezwolenia i zatrudnia ludzi bez ubezpieczenia. Ich rozmowę przypadkiem słyszy Suna.

WP

Ümit wypłaca pieniądze z konta Emiroğlu. Melek i Arzu udają się do banku, żeby spłacić pierwszą ratę kredytu. Są w szoku na wieść, że konto jest puste. Aliye jest załamana, Melek podejrzewa Ümita. Bahriye próbuje podburzyć Cevahira przeciwko Melek.

Odcinek 472. serialu "Elif" już w środę 24 kwietnia o godzinie 14:00 na kanale TVP 1.

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP