ycipk-2ppve4

"Elif" odc. 30: Kenan wyruszy na poszukiwania Melek. Główna bohaterka odzyska mowę!

W najnowszym odcinku serialu "Elif" Kenan przypomni o sobie o dawnej miłości. Mężczyzna pewien, że widział pod swoim domem Melek, zacznie jej szukać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Elif"
Kadr z serialu "Elif" (Materiały prasowe)
ycipk-2ppve4

Swego czasu między Kenanem a Melek zrodziło się wielkie uczucie. Kobieta pracowała w rezydencji mężczyzny jako służąca. Nie przeszkodziło to bohaterom zakochać się w sobie. Płomienny romans zakończył się jednak przykrym rozstaniem. Matka Kenana nie chciała, by ten wiązał się z kobietą o niższym statusie społecznym. Bohater nie wiedział, że owocem jego związku z Melek jest mała Elif. Ostatnio dawna kochanka Kenana zjawiła się ponownie pod posiadłością Emiroglu. Ostatecznie nie doszło jednak do spotkania ukochanych. Mężczyzna był jednak pewien, że ujrzał pod bramą domu miłość swojego życia. W 30. odsłonie serialu wyruszy on na poszukiwania Melek.

"Elif" odc. 30 - opis poprzedniego epizodu

W ostatnim odcinku serialu "Elif" Arzu była szantażowana przez Veysela, który straszył ją nagraniem ze szpitala. Film miał pokazywać, jak kobieta usiłowała zabić podłączoną do aparatury główną bohaterkę. Melek uciekła przed Kenanem. Mężczyzna nabrał pewności, że tajemnicza osoba znajdująca się na terenie posiadłości to jego dawna kochanka.

ycipk-2ppve4

"Elif" odc. 30 - streszczenie

Melek zostanie uwięziona przez Veysela w domu. Elif odzyska wreszcie głos. Radość z poprawy zdrowia dziewczynki okaże się krótkotrwała. Gdy w domu Emiroglu zjawią się żandarmi, główna bohaterka ponownie zaniemówi. Wspomnienie traumatycznych przeżyć oraz widok Arzu uniemożliwią funkcjonariusze przesłuchanie poszkodowanej. Kenan wyruszy na poszukiwania Melek. Mężczyzna chce za wszelką cenę spotkać się z miłością swojego życia.

"Elif" odc. 30 - godzina emisji. Kiedy powtórka?

Najnowszy odcinek "Elif" zostanie wyemitowany w piątek 16 czerwca o godzinie 14:15 na antenie TVP1. Powtórka w poniedziałek 19 czerwca o 8:40.

ycipk-2ppve4

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ycipk-2ppve4
ycipk-2ppve4