Trwa ładowanie...

"Elif" odc. 28: Melek ucieknie Muratowi i spróbuje odzyskać córkę

Kolejne dramatyczne chwile w serialu "Elif". Stęskniona Melek zdoła uciec Muratowi i wyruszy na posiadłość Kenana po swoją córkę!

Share
"Elif" odc. 28: Melek ucieknie Muratowi i spróbuje odzyskać córkę
Źródło: Youtube.com
d21fer6

Tytułowa bohaterka tureckiej produkcji "Elif" powoli dochodzi do siebie po ostatnich zamachach na swoje życie. Przypomnijmy, że dziewczynka została najpierw zepchnięta ze stromej skały, a następnie w szpitalu odcięto jej dopływ tlenu. Za wszystkim stała przesiąknięta nienawiścią Arzu, która chce za wszelką cenę zawłaszczyć dla siebie uczucia Kenana. Elif obudziła się ze śpiączki, ale jak dotąd nie odzyskała mowy. Dziewczynka powróciła na farmę swojego ojca, co nie spodobało się Melek. Matka bohaterki chciała, by jej córka wróciła do dawnej formy pod jej okiem. W najbliższym odcinku zrozpaczona kobieta zdecyduje się na bardzo desperacki krok.

"Elif" odc. 28 - co wydarzyło się w poprzednim epizodzie?

Arzu wpadła w panikę. Kobieta wystraszyła się tego, że wkrótce wszyscy poznają prawdę o zamachu na życie Elif. Bohaterka wysłała Goncę, by ta spaliła jej ubranie, w którym odwiedziła dziewczynkę w szpitalu. Służąca nie wykonała jednak tego polecenia i porzuciła torbę z ciuchami w lesie. Kobieta nie wiedziała, że każdy jej krok śledzili Veysel i Murat. Gonca przyznała się, że to Arzu usiłowała zabić Elif. W innym wątku Selim została zwolniona z pracy.

"Elif" odc. 28 - streszczenie

Elif wciąż nie odzyska mowy. Arzu zacznie podejrzewać, że Melik mógł widzieć, co zrobiła podczas dożynkowego pikniku. Gonca podrzuci niedoszłej zabójczyni liścik od Veysela. Służąca nie będzie mogła dojść do siebie po tym, co wydarzyło się w lesie. Z kolei Tugce spadnie ze schodów. Melek natomiast zdoła uciec spod opieki Murata i wyruszy na farmę Kenana, by odzyskać córkę. Czy jej się to powiedzie?

d21fer6

"Elif" odc. 28 - kiedy emisja?

Najnowsza odsłona "Elif" zostanie wyemitowana w środę 14 czerwca o godzinie 14:00 na antenie TVP1. Powtórkę przewidziano na kolejny dzień o 8:05.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d21fer6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21fer6
d21fer6