Trwa ładowanie...

"Elif" odc. 27 - wpadka Arzu. Veysel pozna prawdę o zamachu na życie dziewczynki

W najnowszym odcinku "Elif" Arzu postanowi pozbyć się dowodów swojej zbrodni. Prawda o zamachu na życie głównej bohaterki i tak wyjdzie na jaw.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Elif" odc. 27 - wpadka Arzu. Veysel pozna prawdę o zamachu na życie dziewczynki
Źródło: Youtube.com
d1hs5yg

Intrygi i kłamstwa Arzu zataczają coraz większe kręgi. Kobieta jakiś czas temu dokonała zamachu na życie Elif, by raz na zawsze zawłaszczyć dla siebie uczucia Kenana. Gdy okazało się, że dziewczynka przeżyła upadek z wysokiej skały, Arzu postanowiła dokończyć swojego dzieła. W tym celu pojawiła się zamaskowana w szpitalu i odcięła podpiętej do aparatury małej bohaterce dopływ tlenu. Tylko cud sprawił, że Elif uszła z życiem. W 27. odcinku serialu tytułowa bohaterka będzie powoli wracać do zdrowia. Arzu zacznie jednak obawiać się, że prawda o jej występku wyjdzie na jaw.

"Elif" odc. 27 - co wydarzyło się w poprzednim epizodzie?

W ostatniej odsłonie serialu "Elif" Arzu była wręcz pewna, że udało jej się wreszcie zabić córkę Kenana. Tylko przytomność umysłu Veysel sprawiła, że dziewczynka wyszła cało z kolejnego zamachu na swoje życie. Kobieta zwróciła się do pielęgniarki zaniepokojona stanem małej pacjentki. Okazało się, że butla z tlenem została zakręcona. Jakiś czas później Elif odzyskała przytomność. Melek nie posiadała się z radości. Niestety, dziewczynka nie była w stanie wydusić z siebie choćby jednego słowa. Matka dziewczynki chciała początkowo zabrać ją ze szpitala. Ajsze przekonała ją jednak, że zdecydowanie lepiej będzie, jeśli Elif ponownie zamieszka na farmie. Wiadomość ta rozwścieczyła Arzu.

"Elif" odc. 27 - streszczenie

Elif powróci na farmę, gdzie odwiedzać ją będą kolejni goście. Dziewczynka otrzyma mnóstwo prezentów. Niestety, główna bohaterka nie odzyska mowy. Arzu przerazi się faktem, że wkrótce wszyscy poznają prawdę o zamachu na życie Elif. Kobieta wyśle Goncę, by ta spaliła jej ubranie, w którym przyszła ostatnio do szpitala. Służąca nie wykona jednak tego polecenia i po prostu porzuci torbę z ciuchami w lesie. Kobieta nie będzie wiedzieć, że każdy jej krok prześledzą Veysel i Murat. Gonca przyzna się im, że to Arzu usiłowała zabić Elif. W innym wątku Selim zostanie wyrzucona z pracy.

d1hs5yg

"Elif" odc. 27 - godzina emisji

Najnowszy epizod serialu "Elif" zostanie wyemitowany we wtorek 13 czerwca o godzinie 14:00 na antenie telewizyjnej Jedynki. Powtórkę będzie można obejrzeć kolejnego dnia o 8:40.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1hs5yg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hs5yg
d1hs5yg