Trwa ładowanie...

Dziennikarze wracają do Trójki. Strzyczkowski: "Wkrótce powrotów będzie jeszcze więcej"

Na antenę radiowej Trójki powrócili już Łukasz Błąd i Filip Jaślar w audycji "Urywki z kalendarza". Dyrektor stacji Kuba Strzyczkowski zapowiedział kolejne powroty i ściąga kolejnych ludzi do radia.

Kuba Strzyczkowski zapowiada powroty do TrójkiKuba Strzyczkowski zapowiada powroty do TrójkiŹródło: ONS.pl
d1nesrn
d1nesrn

Po aferze z Listą Przebojów Trójki z 15 maja wielu dziennikarzy Polskiego Radia postanowiło zakończyć współpracę ze stacją. Sytuacja zmusiła władze do zmiany dyrektora Trójki, którym został Kuba Strzyczkowski. Dziennikarz zapowiedział, że będzie chciał ściągnąć z powrotem swoich kolegów. Udało mu się przekonać m.in. Michała Olszańskiego czy Tomasza Rożka. Wracają kolejni dziennikarze i popularne audycje.

Na antenę Trójki wróciły "Salon polityczny Trójki" z Beatą Michniewicz (wróciła po urlopie) i "Urywki z kalendarza". Drugą z audycji prowadzili powracający redaktorzy - Łukasz Błąd i Filip Jaślar.

Trwają z kolei negocjacje, by własną audycję miała piosenkarka Ania Rusowicz. Jak przyznał Kuba Skrzyczkowski, "finalizuje już rozmowy". - Zadzwoniła do mnie, rozmawiamy o jej koncercie w Trójce, który byłby nadawany także w streamingu, ale też o własnej audycji Ani. Na razie nic więcej nie zdradzę. Jestem dość uparty, ale i myślę pozytywie, mam wrażenie, że to myślenie udziela się załodze - mówił w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

d1nesrn

Nowy dyrektor Trójki zapowiedział też, że więcej dziennikarzy wróci do stacji. - Tych powrotów będzie coraz więcej i więcej. Jutro (czyli w czwartek, 11 czerwca) rozmawiam z kilkoma osobami - przyznał.

d1nesrn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nesrn