Trwa ładowanie...
d41eneb

Dziennikarka ma koronawirusa. Pracownicy TV Republika na kwarantannie

Pozytywne wyniki testów potwierdziły koronawirusa u pracowników redakcji TV Republika. Prezenterka Ilona Januszewska oraz osoby, które miały z nią kontakt, trafiły na kwarantannę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilona Januszewska zaraziła się koronawirusem
Ilona Januszewska zaraziła się koronawirusem (Instagram)
d41eneb

O koronawirusie w redakcji TV Republika dowiedzieliśmy się dzięki Ilonie Januszewskiej, która o pozytywnym tescie poinformowała w mediach społecznościowych. - No niestety, COVID-19 potwierdzony również u mnie. 3majcie kciuki za mnie, bo zamierzam szybko mu pokazać gdzie raki zimują! I dbajcie o siebie! Z Bogiem – napisała na Twitterze.

Jak donoszą Wirtualnemedia.pl, wraz z prezenterką na kwarantannie przebywają 3 inne osoby z redakcji.

- To osoby, które miały najbliższy kontakt z Iloną. Będą przebywały na kwarantannie co najmniej do końca tygodnia. Na szczęście nie stwierdzamy w redakcji kolejnych przypadków koronawirusa. Od początku pandemii stosujemy ścisły reżim sanitarny, pracujemy też hybrydowo. To nam pozwala minimalizować ryzyko zakażeń, także w takiej sytuacji jaka dotknęła nas obecnie - powiedziała Dorota Kania, szefowa stacji.

Scisły "reżim sanitarny w Telewizji Republika zakłada m.in. zapraszanie mniejszej liczby gości do studia – rozmowy z nimi przeprowadzane są za pomocą Skype’a" - czytamy na Witrualnychmediach.pl.

d41eneb

Współautorka książek "Resortowe dzieci" podkreśla, że wykrycie koronawirusa u pracowników TV Republika nie wpłynie na funkcjonowanie stacji.

Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d41eneb

Podziel się opinią

Share
d41eneb
d41eneb