Dziennikarka ma koronawirusa. Pracownicy TV Republika na kwarantannie

Ilona Januszewska zaraziła się koronawirusem
Ilona Januszewska zaraziła się koronawirusem
Źródło zdjęć: © Instagram
Magdalena Sawicka

14.10.2020 09:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pozytywne wyniki testów potwierdziły koronawirusa u pracowników redakcji TV Republika. Prezenterka Ilona Januszewska oraz osoby, które miały z nią kontakt, trafiły na kwarantannę.

O koronawirusie w redakcji TV Republika dowiedzieliśmy się dzięki Ilonie Januszewskiej, która o pozytywnym tescie poinformowała w mediach społecznościowych. - No niestety, COVID-19 potwierdzony również u mnie. 3majcie kciuki za mnie, bo zamierzam szybko mu pokazać gdzie raki zimują! I dbajcie o siebie! Z Bogiem – napisała na Twitterze.

Jak donoszą Wirtualnemedia.pl, wraz z prezenterką na kwarantannie przebywają 3 inne osoby z redakcji.

- To osoby, które miały najbliższy kontakt z Iloną. Będą przebywały na kwarantannie co najmniej do końca tygodnia. Na szczęście nie stwierdzamy w redakcji kolejnych przypadków koronawirusa. Od początku pandemii stosujemy ścisły reżim sanitarny, pracujemy też hybrydowo. To nam pozwala minimalizować ryzyko zakażeń, także w takiej sytuacji jaka dotknęła nas obecnie - powiedziała Dorota Kania, szefowa stacji.

Scisły "reżim sanitarny w Telewizji Republika zakłada m.in. zapraszanie mniejszej liczby gości do studia – rozmowy z nimi przeprowadzane są za pomocą Skype’a" - czytamy na Witrualnychmediach.pl.

Współautorka książek "Resortowe dzieci" podkreśla, że wykrycie koronawirusa u pracowników TV Republika nie wpłynie na funkcjonowanie stacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także