Trwa ładowanie...

Ilona Januszewska nie pracuje już w "Wiadomościach"

Jak nieoficjalnie ustaliła Wirtualna Polska, Ilona Januszewska – zapowiadana od kilku dni jako "nowa gwiazda TVP" – nie pracuje już dla głównego programu informacyjnego stacji.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ilona Januszewska nie pracuje już w "Wiadomościach"
Źródło: Facebook.com
d24ygck

Dowiedzieliśmy się, że Januszewska została odsunięta z zespołu „Wiadomości”. Według naszych informacji powodem miały być m.in. zdjęcia, jakie można było znaleźć na jej profilach w mediach społecznościowych.

Gdy na początku maja pojawiły się doniesienia na temat tego, że Januszewska dołączyła do zespołu „Wiadomości”, wzbudziło to wiele kontrowersji. Między innymi dlatego że na profilu dziennikarki na Instagramie znaleźć można było bez problemu jej odważne zdjęcia. Dziś jednak większość z nich zniknęła z profilu.

Zadzwoniliśmy do Ilony Januszewskiej z prośbą o komentarz w sprawie odejścia z TVP. Odpowiedzi jednak nie otrzymaliśmy, za to odesłała nas do rzecznika stacji. Do chwili publikacji tego materiału nie otrzymaliśmy jednak komentarza TVP.

d24ygck

Januszewska pracowała wcześniej w Telewizji Republika, gdzie prowadziła prognozę pogody. Widzowie mogli też zobaczyć ją w innych produkcjach, w których pojawiała się w ramach redakcyjnych dyżurów. Mowa m.in. o "Polsce na dzień dobry", w którym dziennikarka rozmawiała z gośćmi o pogodzie.

Transfer do TVP od razu wzbudził wiele emocji. Pierwszy materiał, który przygotowała dziennikarka, dotyczył rosnącej oglądalności kanału dziecięcego TVP ABC. Ilona Januszewska przywołała w nim dane Nielsen Audience Measurement za kwiecień. Choć przygotowała kilka materiałów, nie zdążyła zostać dopisana na oficjalnej stronie „Wiadomości” w zakładce „zespół”. Wśród zdjęć wszystkich reporterów na próżno szukać Januszewskiej.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d24ygck

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24ygck
d24ygck