Trwa ładowanie...
d25w26u

Ilona Januszewska znowu pracuje w Telewizji Republika. "Czas wrócić na odpowiednie tory"

Ilona Januszewska ponownie pracuje w Telewizji Republika, gdzie prowadzi pasmo „Polska na dzień dobry”. Wcześniej przez kilka dni była reporterką "Wiadomości" na TVP1.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilona Januszewska
Ilona Januszewska (Instagram.com)
d25w26u

Jako pierwsi poinformowaliśmy o tym, że kariera reporterki w TVP1 zakończyła się po zaledwie kilku dniach. Ilona Januszewska zdążyła przygotować zaledwie dwa reportaże, a potem została odsunięta. Nieoficjalnym powodem miały być wyzywające zdjęcia dziennikarki w mediach społecznościowych.

Okazuje się, że Ilona Januszewska wróciła do Telewizji Republika, ale w zupełnie nowej roli. Wcześniej prezentowała tam pogodę, a aktualnie prowadzi poranne pasmo "Polska na dzień dobry". Dziennikarka o swoim poworocie poinformowała na Twitterze.

d25w26u

*ZOBACZ TAKŻE: Paweł Kukiz: Telewizja Polska przypomina czasy nachalnej propagandy *

- Czas wrócić na odpowiednie tory ;-) Pierwszy poranek POLSKA NA DZIEŃ DOBRY w @RepublikaTV już za mną. Dziękuję widzom i gościom za obecność. Widzimy się jutro, od 7:00 ! Dobrego dnia! - napisała Januszewska.

We wtorek również przywitała się z widzami w mediach społecznościowych. Januszewska pochwaliła się, że przed startem programu, że robi przegląd prasy.

d25w26u

W programie natomiast porozmawiała z Marcinem Makowskim, publicystą "Do Rzeczy" i Wirtualnej Polski, a także Janem Tomaszewskim, z którym porozmawiała o mundialu.

Telewizja Republika
Podziel się
d25w26u

Podziel się opinią

Share

d25w26u

d25w26u