"Dzień Dobry TVN": Prokop tłumaczy się z pożegnania z fanami

Marcin Prokop w "Dzień Dobry TVN"
Marcin Prokop w "Dzień Dobry TVN"
Źródło zdjęć: © ONS
Magdalena Sawicka

13.06.2020 14:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarz nie spodziewał się, że jeden wpis może wywołać takie zamieszanie i sprowokować plotki. Wszystko przez to, jak pożegnał się z widzami na Instagramie. Teraz Marcin Prokop powrócił na chwilę na wizję, aby wyjaśnić nieporozumienie.

Marcin Prokop i Dorota Wellman od 13 lat tworzą parę najbardziej lubianych i cenionych prowadzących w "Dzień Dobry TVN". Nic więc dziwnego, że ostatni post dziennikarza, w którym to pożegnał się z widzami programu wywołał poruszenie i lawinę spekulacji. Wiele osób zaczęło podejrzewać, że dziennikarz pożegna się ze stacją na dobre.

Całe zamieszanie, choć miało raczej liche podstawy, nabrało niebywałych rozmiarów. Marcin Prokop wziął sobie jednak do serca obawy fanów i postanowił wyjaśnić sprawę na antenie "Dzień Dobry TVN". Wraz z Dorotą Wellman pojawił się na wideokonferencji w roli gościa śniadaniowego show, a pod koniec rozmowy zwrócił się do fanów.

"Może niektórzy nie doczytali całej wiadomości, bo napisałem 'bój to jest nasz ostatni... przed wakacjami'. A więc jeżeli ktoś nie doczytał do końca, to mógł się poczuć zaskoczony. Wszystkie rozkołatane serca uspokajam w tej chwili, wszystko jest dobrze. Wujek Marcinek i cioteczka Dorota wrócą już niedługo, bo w "Dzień Dobry Wakacje", ale na razie sami sobie zrobimy krótkie wakacje, by zebrać siły, zregenerować się i ruszyć do kolejnego boju. Bardzo nas to wzruszyło, ten lęk o nasze bycie w 'Dzień Dobry TVN' jest miodem na moje serce" – tłumaczył Marcin Prokop.

Wellman postanowiła włączyć się do dyskusji i zażartowała z całej sytuacji. "Jak zwykle, księciunio narozrabiał, a ja muszę to potem prostować i odpowiadać na pytanie, które bardzo mnie zaskoczyły. Np. 'jaką funkcję przy Szymonie Hołowni, gdyby został prezydentem, będzie pełnił Marcin Prokop'. Było dużo opinii, że Marcin pójdzie do polityki i było mi trudno wymyślić dla niego urząd, ale myślę, że byłby świetnym Ministrem Obrony Narodowej. Myślę, że to byłaby idealna funkcja dla księciunia" – powiedziała dziennikarka w trakcie programu.

Widzowie "Dzień Dobry TVN" mogą zatem spać spokojnie. Uwielbiani prezenterzy wrócą niebawem na do studia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także