Trwa ładowanie...

Wzruszający wpis Marcina Prokopa. Chodzi o odejście Szymona Hołowni z "Mam Talent"

Marcin Prokop i Szymon Hołownia od 12 lat prowadzili razem "Mam Talent". Teraz widzów czekają spore zmiany.

Wzruszający wpis Marcina Prokopa. Chodzi o odejście Szymona Hołowni z "Mam Talent"Źródło: East News
d4vo68t
d4vo68t

Wielki finał kolejnej edycji "Mam Talent" zbliża się wielkimi krokami. Nie jest to jednak zwykły finał, ponieważ po raz ostatni w tym show zobaczymy Szymona Hołownię. Prezenter podjął decyzję o tym, że rezygnuje z udziału w tym formacie.

Hołownia pracował na planie show przez ostatnie 12 lat.

ZOBACZ: Szymon Hołownia o starcie w wyborach prezydenckich 2020. "Mam dużo rzeczy do zrobienia"

- Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna - poinformował.

d4vo68t

Marcin Prokop, który współprowadził show z Hołownią postanowił zabrać głos. Nie jest tajemnicą, że panowie przyjaźnią się również poza planem zdjęciowym.

- Coś się bezpowrotnie kończy, coś innego się zacznie. Dzięki @szymon.holownia za tych 12 lat wspólnej, mamtalentowej jazdy. Fajnie było czasami złamać przepisy... Oglądajcie nas dzisiaj, po raz ostatni - napisał dziennikarz.

Czy Szymon Hołownia zajmie się teraz polityką? Prezenter odniósł się do tych spekulacji na Facebooku.

- Sprawa jest bardzo poważna. Odpowiedzialne podejście do niej wymaga wielu badań, rozmów, namysłu, naprawdę ciężkiej pracy. Wiem i widzę, że wielu kolegów i koleżanek z mediów nie wytrzymuje już ciśnienia, ale proszę o odrobinę cierpliwości.

d4vo68t

Żałujecie, że Szymon Hołownia odchodzi z "Mam Talent"?

d4vo68t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4vo68t